כדורגל ישראליליגת העל

מכבי חיפה צפויה לארח את ויאריאל בקפריסין, הזרים יצטרפו

הירוקים קרובים לסיכום הפרטים הבירוקרטיים בנוגע לאירוח המשחק נגד הספרדים, אך עדיין לא הגיעו כלל האישורים מהשב''כ. הזרים יתבקשו להגיע ישירות למעין מחנה אימון קצר, גם סבע אמור להגיע ישירות לקפריסין

למרות שטרם התקבלו כלל האישורים הביטחוניים מהשב"כ, מכבי חיפה נמצאת על סף סגירה של אירוח המשחק מול ויאריאל ביום חמישי בעוד קצת יותר משבועיים בקפריסין. המשחק אמור להתקיים באצטדיון GSP בניקוסיה, אך קיימת גם האפשרות שהמשחק יתקיים בלרנקה. בכל מקרה, אופ"א לא אמורה להערים קשיים על הבחירה של הירוקים ביעד כלשהו.

דיא סבע בפעולה (אליאב אוזן)

אחרי שליאור רפאלוב חזר מבלגיה שם שוהה משפחתו וכבר הספיק לערוך אתמול אימון ואף ליטול חלק בפעילות של הקבוצה למען ילדי עוטף עזה, במכבי חיפה עדיין מתאמנים במתכונת מצומצמת ללא דיא סבע, ששוהה עדיין בדובאי, ושאר הזרים. סבע ושאר הזרים אמורים לחבור לקבוצה בקפריסין שם צפוי להתקיים מעין מחנה אימון קצר במשך כמעט שבוע לקראת המשחק מול הצוללת הצהובה.

בתוך כך, ליאור רפאלוב, רמי גרשון, מאמן הכושר אורי הראל והקמע הגיעו להיפגש עם ילדים שפונו משדרות, אשקלון ויישובי העוטף, העבירו להם אימון, שיחקו כדורגל והעניקו להם רגעים קטנים של אושר. רפאלוב אמר לילדים: "באנו לשמח אתכם ולחבק אתכם ולהצטלם איתכם, ולשחק איתכם כדורגל".

לאתר הרשמי אמר הקשר: "מאוד מרגש לראות פה את המשפחות שעברו קושי שלא ניתן לתאר. הזכות שלנו לראות את כל האוהדים של מכבי חיפה והאוהדים בכלל בישראל שמחים לראות אותנו. נעשה איתם פעילות יחד עם כל משפחת מכבי חיפה שלוקחת חלק גדול ביוזמה".

רפאלוב הוסיף: "כשהתחילה המלחמה היה לי הכי חשוב להיות קרוב לילדים שלי ולאשתי שנמצאים בבלגיה, ומהרגע שחזרתי ארצה חוץ מאימוני הבוקר אנחנו נתונים ליוזמה הזו. אני מאושר שאני מצליח לגרום לילדים לחייך ולגרום למשפחות והילדים לשכוח קצת את מה שחוו, נקווה שנחזור מהר לשגרה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW