כדורגל ישראליליגת העל

מכבי חיפה פרסמה את מתווה הפיצויים למנויים בעקבות המלחמה

המועדון הודיע שיינתן זיכוי כספי בחודשיים הקרובים עבור משחקי הבית אשר התקיימו העונה ללא קהל או עם מגבלות. מדובר בשלושה משחקים ללא קהל ועוד שישה עם מגבלות. כל האוהדים יקבלו זיכוי כספי אוטומטי

מכבי חיפה עדכנה היום (חמישי) כי לבעלי מנויים למשחקי הקבוצה בעונת 23/24 יינתן זיכוי כספי בחודשיים הקרובים עבור משחקי הבית אשר התקיימו העונה ללא קהל או עם מגבלות קהל. בעונה הנוכחית, בעקבות מלחמת "חרבות ברזל", חלק ממשחקיה הביתיים של הקבוצה במסגרת ליגת העל, התקיימו ללא קהל (3 משחקים) או עם מגבלות קהל (6 משחקים).

הירוקים עדכנו כי כל אחד מבעלי המנויים בעונה זו, צפוי לקבל, בתקופה הקרובה, זיכוי כספי על שלושת המשחקים שנערכו ללא קהל ועל משחקים נוספים, שנערכו תחת מגבלות קהל (ככל והמנוי לא נכח בהם). הזיכוי הכספי עבור כל משחק שהמנוי לא היה בו בגלל המגבלות יעמוד על 5% מהמחיר ששילם בעל/ת המנוי בגינו.

אוהדי מכבי חיפה בסמי עופר (צילום פרטי)

לדוגמא, אוהד/ת שהזמינ/ה כרטיסים ל-4 משחקים שנערכו תחת מגבלות קהל – יתקבל זיכוי כספי על 5 משחקים (3 משחקים שהתקיימו ללא קהל ו-2 משחקים שנערכו תחת מגבלות קהל ובהם לא נכח/ה), כלומר בסה"כ החזר של 25% ממחיר המנוי. הירוקים הבהירו כי ניתן ליצור עמם קשר אם הזיכוי לא יגיע עד סוף חודש יולי.

הירוקים גם הבהירו שהם לא מאפשרים לעשות את ההנחה בחידוש המנוי בעונה הבאה בשל השינוי הטכנולוגי ומערכת כרטיסים חדשה, וכי כל בעלי המנויים יקבלו החזר כספי. כזכור, כבר נעשה זיכוי עבור שני המשחקים בשלב הבתים בליגה האירופית שלא נערכו בישראל מול ויאריאל וראן.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW