כדורגל ישראליליגת העל

מכבי חיפה נקנסה על הקריאות "ניאו נאצי" לעבר טל בן חיים

האלופה ספגה קנס של עשרת אלפים ש''ח על השלכת חפצים והקריאות נגד שחקן מכבי פ''ת, שלדבריה עשה ''פרובוקציה''. מנהל מכבי תל אביב יואב זיו נקנס והורחק לשני משחקים: ''הצעקות לא כוונו לשופטים''

מכבי חיפה נקנסה היום (רביעי) על ידי בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל ב-17.5 אלף ש"ח על קריאות "ניאו נאצי" לעברו של טל בן חיים ממכבי פתח תקווה ועל השלכת חפצים בהפסד 3:2 למלאבסים ביום ראשון. הירוקים טענו שפעלו לאיתור משליכי החפצים, שאחד מהם זוהה והמנוי שלו נשלל. מכבי חיפה טענה לפרובוקציה של בן חיים אחרי הבקעת השער. 

אוהדי מכבי חיפה בסמי עופר (אליאב אוזן)

הדיין עו"ד גיורא לנדאו כתב בין היתר בהחלטתו: "בית הדין רואה בחומרה כל ביטוי הקשור בצורה כלשהי לשואה בפרט על כל המשתמע מכך, לרבות שימוש במונח 'נאצי'. בגין השלכת החפצים, כאשר אני מביא בחשבון גם את התנהלות הנאשמת בהערכות טרום המשחק, פיזור המצלמות וכו' (במשחק חוץ) וכן את המהלכים לאיתור המשליכים והענשתם, אני גוזר קנס של 7,500 ש"ח".

יואב זיו בא בתלונות לשופט (ישי נאמן)

מנהל מכבי תל אביב יואב זיו הורחק לשני משחקים בגין העלבת שופט אחרי המשחק של קבוצתו מול מכבי בני ריינה ובנוסף, נקנס ב-500 ש"ח. הדיין כתב לגבי זיו: "מקבל את טענת הנאשם שלא התפרץ לשדה המשחק, אך לאור הודאתו כי אכן אמר את הדברים בדוח אני מרשיע אותו בעבירת העלבת שופט וגוזר עליו עונש הרחקה לשני משחקים. מהדוח עולה כי הנאשם ניסה להתפרץ לחדר השופטים והתיאור של הנאשם מדייק יותר את האירוע מן הסתם". זיו עצמו טען שהדברים שלו לא כוונו לשופט.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button