כדורגל ישראליליגת העל

מכבי חיפה מצפה מהזרים להגיע עד חמישי, רק קורנו בספק

לאחר שהתקבלה החלטה סופית על חזרת ליגת העל לפעילות, הירוקים ישוחחו פעם נוספת עם הזרים ויבהירו להם שהם מחויבים לחזור לישראל לפי חוזיהם. עדיין לא ברור אם שרי יחזור בשל הבעיות האישיות במשפחתו

מכבי חיפה מתכוננת למשחק נגד הפועל באר שבע שיערך בעוד ארבעה ימים, לאחר שאמש (שני) התבשרה באופן סופי כי ליגת העל חוזרת אחרי הפסקה של יותר מחודש וחצי בשל המלחמה שכפה ארגון הטרור חמאס על ישראל ב-7 באוקטובר. אמנם שעה סופית למשחק אין עדיין, אך נראה שהוא יתקיים בשעה 20:00. כידוע, בשל הנחיות פיקוד העורף המשחק יתקיים ללא קהל באצטדיון סמי עופר.

הוא כבר בישראל. עלי מוחמד עם הכדור (אליאב אוזן)

במועדון ישוחחו עם כל השחקנים הזרים על מנת להבין סופית האם הם יעלו על מטוס ויגיעו לארץ. כל הזרים אמורים להגיע בטיסות בלילה שבין שלישי לרביעי, וכן במהלך כל שעות יום רביעי. בחיפה עדיין לא קיבלו הודעה מאף זר שהוא לא מתכוון להגיע, אך עיקר הדאגה היא בנוגע לפייר קורנו. המגן הצרפתי חשש להגיע גם להתכנסות של הקבוצה בקפריסין למשחק מול ויאריאל בליגה האירופית. עלי מוחמד כבר חזר לארץ, בעוד הגעתו של הקפטן צ'ארון שרי עדיין בספק בשל הבעיות האישיות במשפחתו. במכבי חיפה יבהירו לשחקנים שהם מחויבים להגיע לישראל עם חידוש הליגה, בהתאם לחוזיהם.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button