כדורגל ישראליליגת העל

מכבי חיפה מסרבת למכור את חלאיילי, יוצע לו חוזה משודרג

למרות ההצעה הרשמית מיאנג בויז וההתעניינות מצד קבוצות נוספות, סעיף השחרור של הכישרון הצעיר לא בתוקף בקיץ הנוכחי. במועדון מתכוונים לשדרג את השחקן משמעותית: ''מאמינים שיישאר אצלנו העונה''

במכבי חיפה עסוקים בהגרלת הליגה האירופית שתיערך היום (שישי, 14:00), אך גם הסאגה של ענאן חלאיילי מרחפת סביב המועדון. יאנג בויז פנתה רשמית לירוקים בבקשה לצרף מיידית את שחקן ההתקפה הצעיר, אך הירוקים מסרבים לשחררו ומסרבים לדון עם השווייצרים.

דיא סבע עם ענאן חלאיילי וגביע "אלוף האלופים" (אליאב אוזן)

יאנג בויז מוכנה לשלם עבור חלאיילי 2.5 מיליון יורו, מיליון וחצי יותר מהסכום אותו הייתה יכולה לשלם עד פקיעת סעיף השחרור של השחקן ב-15 באוגוסט. כעת סעיף השחרור של השחקן עומד על 1.5 מיליון יורו, אך הוא תקף רק בקיץ הבא. לחלאיילי בן ה-18, שכבר קיבל רכב מהמועדון, יוצע חוזה חדש והוא יזכה לבונוסים על הופעות ונקודות – וגם לשדרוג בשכר הבסיס הנמוך יחסית לשחקן בגילו. 

ענאן חלאיילי (מכבי חיפה, ראובן כהן)

במועדון אמרו: "ענאן שחקן שלנו ואנחנו רוצים לקצור את הפירות ממנו. כרגע לא מעניין אותנו למכור אותו והבהרנו את זה בצורה ברורה למי שצריך. אפשר להבין את ההתעניינות בו, הוא מוכשר וטוב לגילו, אבל יהיה טוב יותר ובעתיד ייצא מהדלת הראשית. אנחנו רואים את השחקן מתפתח במועדון, זמנו לחו"ל יגיע בעתיד. הבהרנו שאין לנו שום כוונה להיכנס למו"מ בנוגע לענאן עם שום מועדון".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW