כדורגל ישראליליגת העל

מכבי חיפה, מכבי תל אביב ובית"ר ירושלים יעמדו לדין משמעתי

תובע ההתאחדות עו''ד ניר רשף הודיע שהירוקים, הצהובים והירושלמים יעמדו לדין ביום רביעי, בין היתר על הדלקת אבוקות. בני ריינה ובני סכנין יעמדו לדין על האירועים האלימים בסיום המשחק בין השתיים במחזור הליגה האחרון

תובע ההתאחדות עו"ד ניר רשף החליט היום (שלישי) להעמיד את מכבי חיפה לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים במשחק מול הפועל תל אביב ביום ראשון. הדיון יתקיים מחר בשעה 16:30 בנשר, בעוד שאר הדיונים יתקיימו – מלבד זה של ריינה וסכנין – מחר בשעה 17:00 בבית הדין באצטדיון רמת גן.

בדו"ח השופט נכתב: "בדקה ה-14 נדלקו עשרות אבוקות ביציעים 11-12 אשר אכלסו את אוהדי הקבוצה האורחת – מכבי חיפה. האבוקות לא נזרקו למגרש. האבוקות יצרו עשן סמיך במגרש. שאלתי את שוער מכבי חיפה שעמד בשער הסמוך ליציעים 11-12 האם הוא רואה בצורה ברורה, השוער השיב שלא ולכן עצרתי א המשחק למשך כדקה עד אשר הראות מבחינת השוער הייתה תקינה. לאחר כדקה השוער סימן שהוא רואה וחידשתי את המשחק".

אוהדי מכבי ת"א בסמי עופר (ישי נאמן)

תובע ההתאחדות החליט להעמיד את הפועל חיפה לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי הולמת, כאשר מכבי תל אביב תעמוד לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים. בדו"ח מהמשחק נגד בית"ר ירושלים נכתב נכתב: "דקה ה-88, מהיציע הדרום מזרחי אשר אכלס את אוהדי הקבוצה, נזרקו כוס שתייה ומצת לתוך שדה המשחק לכיוונו של שוער בית"ר ירושלים (החפצים שנזרקו לא פגעו באיש)".

בית"ר ירושלים תעמוד לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים בשני משחקים שונים – מול מכבי תל אביב בחוץ ונגד מכבי פתח תקווה בבית. לגבי המשחק בבלומפילד, נכתב בדו"ח כי "בדקה השלישית הודלקו אבוקות ורימון עשן בתוך היציע הצפוני אשר אכלס את אוהדי בית"ר ירושלים (האבוקות ורימון העשן הודלקו ביציע ולא נזרקו לתוך שדה המשחק". לגבי המשחק בטדי, נכתב בדו"ח כי "בדקה השביעית נורה לאוויר זיקוק שאכלס את אוהדי בית"ר ירושלים. בדקה ה-81 נזרקה כוס שתייה מהציע המזרחי שאכלס את אוהדי בית"ר ירושלים לכיוונו של מוחמד הינדי".

האבוקות של אוהדי בית"ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

תובע ההתאחדות עו"ד רשף החליט להעמיד את מכבי בני ריינה לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים ופגיעה ע"י אוהדים ואת בני סכנין בגין פגיעה ע"י אוהדים, בעקבות המשחק בין שתי הקבוצות בשבת האחרונה. בדו"ח נכתב: "בדקה השנייה למשחק, דיווח לי עוזר מספר 2 עידן צולר, שספג יריקות רבות מכיוון היציע המזרחי שאכלס את אוהדי סכנין. עקב כך עצרתי את המשחק למספר שניות כדי להתריע בפני המשקיף על מנת לשלוח כוח אבטחה להשליט סדר. בהמשך האירוע לא חזר על עצמו. בתוספת הזמן של המחצית השנייה (דקה 92) נזרקו 2 מצתי מכיוון יציע מערבי שאכלס את אוהדי ריינה לכיוון כר הדשא אשר לא פגעו באיש. בסיום המשחק נאמר לי על ידי השופט הרביעי גל לוי שהתפרצה מהומה ביציע המאכלס את אוהדי ריינה ונזרק חפץ אשר פגע בראשו של אחד מאנשי סכנין".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW