כדורגל ישראליליגת העל

מכבי חיפה החליטה: לא יצורף כרגע מגן נוסף לסגל הקבוצה

עם סגירת חלון הרישום לאירופה, במועדון החליטו לא לצרף מגן שמאלי שיהווה גיבוי לקורנו ודגו יצטרך להסתדר עם פתרונות מהסגל הקיים. פיירו אמנם לא ייצא למשחקי נבחרת האיטי, אך 12 שחקני נבחרות ייעדרו

ליגת העל יצאה הבוקר (שלישי) לשבועיים של פגרת נבחרות ובמכבי חיפה החליטו לא לצרף מגן נוסף לסגל הקבוצה, אלא אם תימצא לפתע אפשרות כלשהי לצרף מגן ישראלי איכותי שישדרג את הקבוצה.

אין מחליף טבעי בסגל. פייר קורנו בפעולה (אליאב אוזן)

הלילה ב-01:00 נסגר חלון הרישום למפעלים האירופיים וסגל הזרים של הקבוצה מלא, כאשר כרגע אין מגן שמאלי שמשמש כגיבוי לפייר קורנו והמאמן מסאי דגו יצטרך למצוא פתרונות מתוך הסגל הקיים. אחת האפשרויות היא לשחק עם המגן הימני מאור קנדיל ברגל הפוכה או להציב את רמי גרשון, שון גולדברג או סוף פודגוראנו בעמדה זו, למרות שאין מדובר בעמדת הטבעית והראשית של אף אחד מהם.

לא ייצא למשחקי נבחרת האיטי. פרנזי פיירו חוגג (אליאב אוזן)

בינתיים, דגו ייאלץ להסתדר באימונים במהלך הפגרה ללא 12 שחקנים שמשתייכים לנבחרות השונות. מדובר על עבדולאי סק (סנגל), מנואל 'שואו' קאפומאנה (אנגולה), עלי מוחמד (ניז'ר), דולב חזיזה, שון גולדברג, מחמוד ג'אבר ודין דוד שזומנו לנבחרת ישראל הבוגרת, וענאן חלאיילי, רועי אלימלך – שהושאל להפועל פתח תקווה, חמזה שיבלי, עיליי פיינגולד וסוף פודגוראנו שזומנו לנבחרת הצעירה. באשר לפרנזי פיירו, השחקן לא יצטרף לנבחרת האיטי בשל הפציעה הקלה ממנה הוא סובל במטרה שלא לסכנו.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW