כדורגל ישראליליגת העל

מכבי חיפה הודיעה: לא יהיה שינוי במחירי המנויים בעונה הבאה

בעקבות המצב הביטחוני והכלכלי, המועדון הודיע שהמחירים יישארו ללא שינוי בעונת 2024/25. בנוסף, הירוקים עדכנו כי מתווה ההחזרים על המשחקים בעונה הנוכחית יעודכן בקרוב. דגו שוחח עם סונדגרן

מכבי חיפה הודיעה היום (ראשון) כי בשל המצב הביטחוני והכלכלי, הוחלט לא להעלות את מחירי המנויים בעונת 2024/25. מהמועדון נמסר: "בשל התקופה המורכבת, בצל המלחמה ולאור המצב הכלכלי, מצאנו לנכון, להשאיר את מחירי המנויים ללא שינוי וזאת, על אף עליות המחירים במשק בכל הסקטורים ובכללם ענף הכדורגל. מכירת המנויים לעונת 2024/25 תפתח במהלך חודש יוני, מועד עדכני יפורסם בהמשך".

אוהדי מכבי חיפה (אליאב אוזן)

במכבי חיפה הבהירו: "אין קשר בין ההחלטה על מחירי המנויים בעונה הבאה למתווה ההחזרים. אנו ממתינים עד תום עונת המשחקים (במידה ויהיו ביטולים נוספים, נקווה שלא) ועם סיום העונה נפרסם את המתווה. אוהדים יקרים, אנו מודים לכם על התמיכה האדירה בארץ ובחו"ל, אין זה מובן מאליו מבחינתנו כי בתקופה לא פשוטה זו אתם איתנו בכל מקום ובכל עת. אנחנו מעריכים זאת ומודים על כך לכל אחת ואחד מכם".

דניאל סונדגרן (אליאב אוזן)

בנושא אחר, מאמן הקבוצה מסאי דגו שוחח עם דניאל סונדגרן לאחר מסרי המחאה שפרסם המגן השבדי באינסטגרם שלו, כאשר השניים ליבנו את העניינים. במכבי חיפה הבהירו לגבי סונדגרן: "לא מענישים שחקן על תשוקה להיות בסגל, גם אם הפגין זאת בצורה לא בוגרת". השחקן לא נטל חלק באימון הקבוצה היום בגלל פציעה וצפוי לחזור ביום שלישי, כאשר מי שנטל חלק באימון היום הוא ענאן חלאיילי.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW