כדורגל ישראליליגת העל

"מכבדים את החלטת בית הדין, אך לא מרוצים מהענישה"

מכבי חיפה הגיבה לעונשים בעקבות אירועי טרנר וצפויה לערער על העונש הקשה שספג זערורה. במועדון שלחו זר פרחים וגיאגון והתנצלו: ''גזענות לא ב-DNA שלנו'', אליהו נחקר באזהרה בעקבות זריקת הבקבוק

מכבי חיפה קיבלה היום (שישי) באכזבה את העונשים של בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל בעקבות המהומה בסיום המשחק מול הפועל באר שבע באצטדיון טוטו טרנר לפני 11 ימים. כזכור, הירוקים נענשו בהורדת 3 נקודות בפועל ומספר שחקנים הורחקו – כולל באסם זערורה ל-15 משחקים, עבדולאי סק ל-2 משחקים (כולל המשחק שבו היה מושעה מול מכבי תל אביב) ועלי מוחמד למשחק אחד.

מהמועדון נמסר: "מכבדים את החלטת בית הדין, אך לא מרוצים מהענישה שבחלקה היא קשה מאוד". במועדון סבורים שסק לא צריך היה להיענש וכן שהעונש של זערורה מוגזם. בכל מקרה, בשל העובדה שלא ניתן לערער על ענישה של פחות מ-4 משחקים, צפוי להיות מוגש ערעור רק על עונשו של הקשר. בעקבות ההרחקות והחיסורים, שכוללים גם את דניאל סונדגרן ועומר אצילי המוצהבים, המאמן ברק בכר עשוי לעלות במשחק מול מכבי נתניה ביום שני (20:30) במערך של שלושה בלמים ושני חלוצים, דין דוד ופרנזי פיירו. 

מאמן מכבי חיפה, ברק בכר (אליאב אוזן)

בתוך כך, אחרי שהמאבטחת במשחק בין הפועל באר שבע למכבי חיפה הגישה תלונה במשטרה כנגד ינון אליהו בעקבות זריקת בקבוק מים על פניה, מגן מכבי חיפה נחקר אתמול תחת אזהרה. אליהו זומן לתחנת המשטרה בטירת הכרמל בסמוך למגוריו, נחקר כאמור תחת אזהרה ומסר את גרסתו לאירוע. בסיום כלל פעולות החקירה, התיק יועבר ליחידת התביעות המשטרתית לבחינת חומר הראיות והגשת כתב אישום. בעקבות התלונה במשטרה והעובדה שהנושא עדיין בטיפול, אליהו לא נענש כזכור בבית הדין המשמעתי.

בנושא אחר, מכבי חיפה שלחה היום לפארפה גיאגון זר פרחים ומכתב התנצלות מהמנכ"ל איציק עובדיה. כזכור, הקשר התל אביב סיים את המשחק בבכי, כשספג קריאות גזעניות מצד חלק מהאוהדים במשחק הליגה האחרון בסמי עופר. "פארפה גויאגון היקר, בשמו של נשיא מכבי חיפה ובשם המועדון כולו, אנחנו מאד מצטערים ומתנצלים על ההתנהגות של האוהדים נגדך", נכתב, "זאת לא הדרך שלנו וגזענות היא לא ב-DNA שלנו. אנחנו נעשה את כל המאמצים לתפוס את האוהדים ולהרחיק אותם מהאצטדיון שלנו לצמיתות". 

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW