כדורגל ישראליליגת העל

מיץ' גולדהאר: "כלום לא יסיט את הפוקוס שלנו מהשגת היעדים"

בעלי מכבי ת''א שלח ברכה לאוהדים לרגל השנה החדשה: ''בשבוע הקרוב נשחק בקונפרנס. בואו ניקח רגע על מנת להעריך את המשפחה והחברים ולהודות על המזל הגדול שנפל בחלקנו. מברך את השחקנים, הצוות והקהל''

רגע לפני שתפתח מחר (ראשון, 19:45) את השנה החדשה עם המפגש מול מכבי בני ריינה במחזור השלישי של ליגת העל ואת שלב הבתים בקונפרנס ליג ביום חמישי ב-22:00 מול בריידאבליק בבלומפילד, בעלי מכבי תל מיץ' גולדהאר שיגר היום ברכה חגיגית לאוהדים לרגל ראש השנה.

גולדהאר כתב: "אוהדים יקרים, שנה חדשה בפתח וזו הזדמנות עבורי לברך אתכם בברכת שנה טובה ומתוקה. בפנינו עומדת שנה מלאה באתגרים על כר הדשא ומחוצה לו. בשבוע הקרוב ייפתח קמפיין נוסף בשלב הבתים של הקונפרנס ליג. ברצוני לברך את הצוות המקצועי, השחקנים ואתכם האוהדים על ההישג".

הבעלים מיץ' גולדהאר (ישי נאמן)

הבעלים הוסיף: "מספר מילות תודה נוספות מגיעות לכל האוהדים המקדישים מזמנם לתרום לכל הפעילויות הקהילתיות יחד עם קרן המועדון. פעם אחר פעם אתם מוכיחים את עוצמתו של המועדון וזה מהווה הישג בפני עצמו. בואו נמשיך ככה גם בשנה הבאה".

גולדהאר סיכם: "המטרות שלנו ברורות. אנחנו מאוחדים וכלום לא יסיט את הפוקוס שלנו מהשגת היעדים. לצד עיסוקים אלה, בואו ניקח רגע על מנת להעריך את המשפחה והחברים ולהודות על המזל הגדול שנפל בחלקנו. מאחל לכם ולבני משפחותיכם שנה בריאה, פוריה ומוצלחת".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button