כדורגל ישראליליגת העל

מינצברג לספרא: מוכן לפתוח במו"מ על מכירת הפועל תל אביב

ראש קבוצת הבעלות של האדומים הודיע למיליארדר היהודי כי הוא מוכן להיכנס למשא ומתן, וכעת מחכה למסמך עם התנאים לניהולו על מנת לקבוע פגישה. מה הסכום שהשקיעו המינצברגים ומהו לוח הזמנים כעת?

ראש קבוצת הבעלות של הפועל תל אביב דיוויד מינצברג שלח הבוקר (שני) מייל לנציגים של אדמונד ספרא, בו בישר להם כי הוא מוכן להיכנס למשא ומתן על מכירת הקבוצה. כעת צפוי ספרא לשלוח למינצברג מסמך עם התנאים לניהול המשא ומתן, ואם האחרון יסכים ויחתום עליהם, תקבע פגישה בין הצדדים. כזכור, המיליארדר היהודי הגיש בסוף השבוע הצעה לרכישת 100 אחוז מהמועדון. ספרא הוא המייסד והנשיא של החברה האמריקאית EMS Capital LP, שעוסקת בהשקעות נדל"ן ותחומים נוספים.

בעלי הפועל ת"א, דייויד מינצברג (ישי נאמן)

בקבוצת מינצברג טוענים שחובות הקבוצה שהיא שילמה ממגיעים לסך של כ-5-6 מיליון דולר. ספרא הצהיר שהוא מוכן לקחת עליו את מה שקבוצת מינצברג השקיעה בקבוצה וגם את החובות ההווה שיש למועדון. מסמך העקרונות אמור להגיע ביומיים הקרובים לידי מינצברג ושותפיו כשלאחריו, תוך 72 שעות, אמורה להתקבל תשובה על מסמך העקרונות. אם הכל יתקדם כשורה, תחל בדיקת הנאותות, שצפויה להימשך כ-30 ימים. לאחריה, אם לא יהיו בעיות, העסקה תיחתם סופית והבעלות תעבור לידי ספרא.

כתבות קשורות

Back to top button