כדורגל ישראליליגת העל

מינצברג לאוהדים: "נכשלתי, אך מחויב להמשיך בעונה הבאה"

בעלי הפועל ת''א לקח אחריות (''נכשלתי'') והוסיף: ''הבעלים הקודמים השאירו חובות גבוהים משציפינו, נעשה כל מה שצריך כדי לאכוף את החוזה עד שכל שקל יוחזר. כל טענה שהם יכולים לבטל את החוזה היא שקר בוטה''

לאור המצב הקשה של הפועל תל אביב בטבלה שרחוקה רק נקודה מהקו האדום, העונה המאכזבת שעברה עליה, ולאור בעיות משפטיות שהתעוררו מול הבעלים הקודמים של המועדון, אחד הבעלים דייויד מינצברג פנה היום (ראשון) במכתב פתוח לאוהדי הקבוצה והבהיר: "אני כאן כדי להישאר".

מינצברג כתב: "אוהדות ואוהדים יקרים, כפי שאתם יודעים, נותרו לנו עוד שישה משחקים עד תום העונה ואנחנו נמצאים בשלב זה במרחק של נקודה אחת מעל הקו האדום. בימים האחרונים שוחחתי עם חן, יוסי וכמה מהשחקנים שלנו. כל אחד מהם הביע אכזבה מהתוצאות שלנו העונה – ומחויבות לסיים את העונה בצורה חזקה כדי לוודא שנישאר בליגה. אנחנו יודעים שכל קבוצה אחרת תגיע עם רעב דומה ושאנחנו חייבים להיות מוכנים להילחם בכל משחק. לקבוצה הזו יש אופי חזק, היא התאוששה מקשיים בעבר – ואני יודע שנעשה זאת שוב עכשיו. כמובן שהציפיות שלנו לעונה הזו היו גבוהות יותר. זו אשמתי – ואני מחויב להשתפר בעונה הבאה".

הבעלים הוסיף: "למדתי הרבה על ישראל, הכדורגל הישראלי והפועל תל אביב במהלך השנה הראשונה ואשתמש בלקחים הללו בעתיד. ברצוני להודות לכל האוהדים שתומכים בנו במהלך העונה הקשה הזו. זה היה שונה מכל מה שחוויתי אי פעם. היו אתגרים בלתי צפויים שלא הייתי מוכן אליהם – ואני מאוכזב מעצמי על כך שאכזבתי אתכם. כל יום אני חושב על המצב הנורא שישראל חווה ומתפלל שזה ייגמר. קיוויתי שהמועדון יוכל להעניק לכם קצת נחת בתקופה הזו, ונכשלתי. אנחנו נלמד, נתקן דברים, נחזק את המועדון ונביא תוצאות טובות יותר בעתיד. אחד הדברים שאני חייב לעשות טוב יותר הוא לאזן בין המאמצים להימנע מהסחות דעת לבין החשיבות של מתן שקיפות. אין מספיק זמן ביום כדי להגיב על כל שמועה או סיפור פייק ניוז אבל כן חשוב לי להגיד כמה דברים חשובים".

בעלי הפועל ת"א, דייויד מינצברג (צילום מסך)

מינצברג המשיך: "ראשית, אנחנו כאן כדי להישאר ולהפוך את הפועל תל אביב לקבוצה מובילה שתחזור למקומה הטבעי בצמרת הכדורגל הישראלי, וכל טענה שהבעלים הקודמים יכולים לבטל את החוזה, היא שקר בוטה. שנית, החובות שהשאירו הבעלים הקודמים גבוהים יותר ממה שציפינו, אבל זה לא ימנע מאיתנו להוביל את המועדון קדימה. בינתיים, אנחנו מממנים את המועדון כדי לשלם את החובות הללו, אבל ננקוט בכל הליך משפטי הנדרש כדי לוודא שהבעלים הקודמים יחזירו למועדון את החובות ולא ימשכו עוד כסף מהמועדון לעצמם, בדיוק כפי שהחוזה דורש".

הבעלים סיכם: "למען הבהירות, זה כסף ששייך להפועל תל אביב, לא להם ולא לנו, והוא יחזור להפועל תל אביב. אני מצטער שזה הגיע לכך, אבל נעשה כל מה שצריך כדי לאכוף את החוזה עד שכל שקל יוחזר למועדון, לא משנה כמה זמן זה ייקח. לעת עתה, כל מה שחשוב זה להישאר בליגה, מה שאומר שאנחנו חייבים להיות מוכנים להילחם במשחק הבא, ובכל משחק. זה המיקוד שלנו וזה מה שנעשה. תודה על התמיכה שלכם. היא הכל בשבילנו. עם ישראל חי. יאללה הפועל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW