כדורידענפים אחרים

מינוי מפתיע בכדוריד נשים: גלעד מאור חתם בהפועל אשדוד

מאור סוגר מעגל - כשהדריך בסוף שנות התשעים את נבחרת הבנות של תיכון מקיף ו' באשדוד (הגיע עימן לסגנות אליפות התיכונים, פעמיים) והוביל את קבוצת הנערות של הפועל אשדוד לזכייה בגביע המדינה

גלעד מאור, מאמן נבחרת ישראל נשים, ומי שהוביל לאורך להצלחות ולתארים את קבוצות הגברים והנשים של מכבי ראשון לציון (והדריך כמובן בקבוצות נוספות) – חתם היום (ראשון) בקבוצת הנשים של הפועל אשדוד. מאור סוגר מעגל – כשהדריך בסוף שנות התשעים את נבחרת הבנות של תיכון מקיף ו' באשדוד (הגיע עימן לסגנות אליפות התיכונים, פעמיים) והוביל את קבוצת הנערות של הפועל אשדוד לזכייה בגביע המדינה.

המאמן גלעד מאור (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

מאור ידריך גם את הנערות של המועדון – ובקבוצה הבוגרת שרוצה לעשות קפיצת מדרגה – צפויות החתמות של שחקניות בכירות. מאור יחליף את חן אוחנה, שהדריך את קבוצת הנשים בשנתיים האחרונות, וימשיך בעבודה הטובה שעשה במחלקה הצעירה באימון קבוצות נערות וילדות.

מנכ"ל המועדון, ליאור גז: "הפועל אשדוד מרגישה בשלה לעשות קפיצת מדרגה בקבוצת הנשים, ולבסס את מעמדה באופן עקבי בצמרת ליגת הנשים בשנים הבאות. בשנים האחרונות דיברנו על תהליך, ונבנה כאן בסיס רחב הרבה בזכותו של חן אוחנה. חן הדריך מספר קבוצות במועדון, כולל קבוצת הנשים. אלו היו שנים מאתגרות, לא פשוטות, בבניית הפרויקט כדי שתהיה היכולת לקיים קבוצת בוגרות בעלת שאיפות, ואני מודה לו על כך.

גלעד מאור (צילום: באדיבות האיגוד האירופי)

"לגבי גלעד מאור, הוא מאמן בעל ניסיון והישגים בכדוריד הישראלי. אנחנו משוכנעים שהוא יוביל את מחלקת הנשים קדימה. ייצור את החיבור הנכון בין שחקניות מקצועניות שיגיעו מבחוץ לבין השחקניות המוכשרות שצמחו והתפתחו במועדון, וחלקן משחקות בנבחרות הצעירות. אנחנו ניצור יחד את הבסיס להצלחה, תוך שמירה על הצביון המקומי. מאחלים לגלעד הצלחה רבה, ובתקווה שנראה בעתיד את קבוצת הנשים מגיעה להישגים היסטוריים כפי שנעשה בקבוצת הגברים של המועדון, וכפי שעשו קבוצות הכדורעף והכדורסל בעיר. בהצלחה".

גלעד מאור מסר: "אני שמח לסגור מעגל בהפועל  אשדוד. עבדתי במועדון בעבר במשך 3 שנים. הוא מועדון חם, משפחתי, עם פוטנציאל גדול מאוד בנושא הנשים. אחרי שנים מוצלחות במכבי ראשל"צ, חיפשתי אתגר מעניין שיקדם בעתיד ויוביל להיסטוריה. אשדוד מהווה אתגר גדול, ויש כאן תשתית מצוינת. פגשתי אנשים נהדרים שרוצים לקדם את כדוריד הנשים, ואני שמח מאוד לבוא למועדון. מניסיוני הרב, אתרכז בעבודה קשה ופחות בדיבורים, וחשוב לי לציין ולהביע את הערכתי לחן אוחנה, שבנה תשתית מדהימה וראויה לציון".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW