כדורגל ישראליליגת העל

מימר: "סומך על מי שיחליף את הפצועים, נעשה הכל כדי להצליח"

מאמן מכבי בני ריינה דיבר לקראת המשחק מחר (שבת, 20:00) נגד מכבי חיפה, אותה ניצח בשני המשחקים האחרונים: ''אין משמעות לניצחונות הקודמים שלנו''. ג'אבר וחוטבא ייעדרו בשל פציעות, ורגאס יפתח על כל הקו

מכבי בני ריינה נערכת למשחק מחר (שבת, 20:00) נגד מכבי חיפה, במטרה לרשום ניצחון שלישי ברציפות נגד הירוקים. המאמן שרון מימר יגיע למשחק ללא שני המגנים הקבועים שלו, נאיל חוטבא שנפצע בכתף ועבדאללה ג'אבר שנפצע בברכו. מקומו של אשרף רבאח מובטח באגף השמאלי, כאשר נראה שפרדי ורגאס – השם החם של ריינה בתקופה האחרונה – יפתח מימין.

נאיל חוטבא מול פורצ'ן באסיי (אסף הופמן)

המאמן שרון מימר אמר לקראת המשחק: "אנחנו משחקים מול האלופה שמצויה בכושר מצוין עם שלושה ניצחונות. חשוב לנו לבוא ולהמשיך ביכולת הטובה. אני סומך על מי שיחליף את הפצועים, נעשה הכל כדי להצליח במשחק. אין משמעות לניצחונות הקודמים שלנו, נצטרך לשים את ריינה במקום שהיא נמצאת. אנחנו לא חושבים על המקום הרביעי ואם נצליח מה טוב". מור ברמי הוסיף: "מצפה לנו משחק מול אחת הקבוצות בארץ ונקווה לעבור אותו בהצלחה".

ההרכב המשוער: גד עמוס, פרדי ורגאס, מור ברמי, ממדו סמבה, נמניה ליוביסבלייביץ', אשרף רבאח, רועי שוקרני, מוחמד אוסמן, שלומי אזולאי, לואי חילף, קייס גאנם.

כתבות קשורות

Back to top button