ענפים אחריםשחייה

מים פתוחים: מקום עשירי לאווה פביאן במשחה ל-5 ק"מ בבלגרד

פביאן קבעה עוד הישג שיא של שחיינית ישראלית באליפות אירופה. המאמן עופר: ''משחה הרואי והישג היסטורי שני בתחרות, גאה בה על העבודה הקשה, הנחישות וההתמדה''. בשבת: משחק שליחים מיקס 1,500X4פביאן קבעה עוד הישג שיא של שחיינית ישראלית באליפות אירופה. המאמן עופר: ''משחה הרואי והישג היסטורי שני בתחרות, גאה בה על העבודה הקשה, הנחישות וההתמדה''. בשבת: משחק שליחים מיקס 1,500X4

יום לאחר שקבעה הישג שיא לשחיינית ישראלית באליפות אירופה במשחה ל-10 ק"מ במים פתוחים, עשתה זאת אווה פביאן שוב, כשקבעה היום (חמישי) הישג שיא גם במשחה ל-5 ק"מ בתחרות המתקיימת בבלגרד. פביאן בת ה-30, שנהנית מאליפות מצוינת, סיימה במקום העשירי לאחר ששחתה בזמן של 58:42.2 דקות.

אווה פביאן (פאביו צ'טי, איגוד השחייה)

המאמן אמיר עופר סיכם את המשחה: "אווה שחתה משחה הרואי וקבעה הישג היסטורי שני בתחרות עבור שחיינית ישראלית באליפות אירופה. אווה תפסה מקום בקדמת הדבוקה המובילה, מיד בתחילת המשחה, ושמרה על מקום בעשירייה הראשונה לאורך כל הדרך. בסיבוב האחרון הקצב התגבר מאוד ואווה הצליחה להגביר ולהישאר עם השחייניות המובילות עד לסיום. אני גאה בה על התוצאה וגם על העבודה הקשה, הנחישות וההתמדה".

אמיר עופר (באדיבות איגוד השחייה)

לאוני בק הגרמנייה, שזכתה אתמול במשחה ל-10 ק"מ, השלימה דאבל עם עוד קאמבק בישורת האחרונה בדרך לניצחון גם ב-5 ק"מ (58:25.3). בשבת יתקיים משחה השליחים מיקס 1,500X4 בהשתתפות פביאן, אופק אדיר, מתן רודיטי ויונתן אחדות.

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW