כדורגל ישראליליגת העל

מיטל אדרי: "החלטתי לסיים את הקשר עם איציק זוהר, לא חזרנו"

אחרי שהוגש נגד כדורגלן העבר כתב אישום בגין תקיפה אלימה ואיומים, בת זוגו לשעבר כתבה: ''העובדה שהיה שתוי אינה סיבה או תירוץ, השמועות בדבר חזרתנו אינן אמת. צריך לגלות אפס סובלנות כלפי אלימות''

כתב אישום הוגש אתמול (רביעי) בבית משפט השלום ברמלה, נגד הכדורגלן איציק זוהר, בגין תקיפת בת זוגו באלימות ובאיומים. זוהר ששיחק בעברו בין היתר במכבי תל אביב, מכבי חיפה ובית"ר ירושלים, תועד במצלמת האבטחה של הבניין מפעיל אמצעים אלימים נגד מי שהייתה בת זוגו, מיטל אדרי, לאחר שחזרו מבילוי משותף.

היום פרסמה אדרי פוסט באינסטגרם שבו התייחסה לאירועים: "קרוב לשנה ניהלתי זוגיות טובה, מכבדת ואוהבת עם איציק. את האירוע שבו צפתה כל מדינת ישראל ואשר קרה לראשונה במהלך הקשר כולו, אין צורך שאפרש ולא קשה להפריז בחומרתו. העובדה שהאירוע התרחש כאשר איציק היה מצוי תחת השפעת אלכוהול אינה סיבה, הצדק או תירוץ להפעלת אלימות בכלל ובוודאי שלא כנגד נשים או אוכלוסיות המועדות לפגיעות אלימות".

אדרי הוסיפה: "מייד לאחר שהאירוע הסתיים, קיבלתי החלטה לסיים את הקשר הזוגי עם איציק ואין דרך חזרה, ולא תהיה כזו. את ההחלטה הזו קיבלתי ללא היסוס או התלבטות והיא הייתה ברורה לי כשמש. השמועות בדבר חזרתנו האחד לשנייה, אינן אמת והן ככל הנראה אינטרס של אחרים. אני בוחרת להעביר את המסר לפיו צריך לגלות אפס סובלנות כלפי אלימות בראש ובראשונה בשביל ילדיי, משפחתי ועשרות העובדים בעסק שלי אותו אני מנהלת בגאווה מזה שנים רבות".

בת הזוג לשעבר של כדורגלן העבר סיכמה: "הערכים אשר הושרשו בי על ידי הוריי ואשר עוברים אל ילדיי מחייבים הליכה בדרך זו. אני מקבלת ממשפחתי, מכריי והציבור שאת חלקו אינני מכירה, המון אהבה וחיזוקים. מי שמכיר אותי יודע שאני אישה חזקה ואשאר כזו. מודה לכולכם על האהבה שאתם מעניקים לי".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW