כדורגל ישראלינבחרת ישראל

מיגל ויטור: "מקווה לתת קצת אושר לישראל, אלו זמנים קשים"

בלם הנבחרת דיבר לקראת ארבעת המשחקים המכריעים במוקדמות היורו: ''ניצחון יכול להפחית קצת מהסבל, המשפחה שלי מודאגת. לא אשקר ואגיד שאני בכושר מושלם. קשה להגיד מתי נכון להחזיר את הליגה לפעילות''

נבחרת ישראל ממשיכה גם הבוקר (רביעי) בהכנות לקראת המשחק מול קוסובו ביום ראשון, שיוציא לדרך סדרה של ארבעה משחקים גורליים בסיומן של מוקדמות יורו 2024. תאי בריבו ודן גלזר הצטרפו הבוקר לאימונים עם הנבחרת בשפיים. אלי דסה ועומרי גלזר יצטרפו מחר, בעוד מחר בלילה ינחת גם אוסקר גלוך. רק 11 שחקנים נוטלים חלק באימונים כרגע, בין היתר בשל העובדה שמכבי חיפה ומכבי תל אביב משחקות מחר באירופה ואילו הליגיונרים יצטרפו לנבחרת רק בשבת בקוסובו.

הבלם מיגל ויטור דיבר היום עם כלי התקשורת: "זה מצב קשה מאוד לכולם. זה היה חודש קשה להתמודד עם כל מה שקורה, לראות את כל הסבל בישראל. כל החיים שאבדו. לחשוב על כל מי שחטוף בעזה, אלה זמנים קשים למדינה. זו המדינה שלי עכשיו וזה חודש קשה. ניצחון? זה יכול לתת קצת שמחה לאנשים אחרי כל מה שקרה בחודש האחרון. אלו זמנים שקשה לחשוב בהם על כדורגל, אבל אני מקווה שנוכל לתרום ולהביא קצת אושר למדינה, שאנשים יחשבו על דברים אחרים".

מאמן הנבחרת, אלון חזן (שאול גרינפלד)

על מצבו הגופני, אמר שחקנה של הפועל באר שבע: "לא אשקר ואגיד שאני במצב מושלם, אבל אני מתאמן בקבוצה בפורטוגל בשבועיים האחרונים. אני עובד כדי להגיע בכושר הכי טוב למשחקים האלה. לא קל, אבל לראות איך שכולם סובלים… אני לא יכול להתלונן. אתן את הכל למען המדינה ואשאיר את הכל על המגרש. המשפחה שלי מודאגת לגביי. היה קשה להיפרד מהילדים, מאשתי. ניסיתי להסביר להם שהמצב בישראל בסדר, אני לא בסכנה. זו האמת. אמרתי להם שזו המשימה שלי – לתת את הכי טוב עבור המדינה, לתת קצת שמחה לאנשים".

על הלו"ז הצפוף שמחכה לנבחרת, אמר הפורטוגלי-ישראלי: "לא שיחקתי 4 משחקים ב-9 ימים. זה משהו שונה. בוא נחשוב על כל משחק. המשחק הכי חשוב הוא מול קוסובו. ננצח ואז נחשוב על המשחקים האחרים. כרגע קשה לדבר על חזרת הליגה. בשבועיים דברים יכולים להשתנות. קשה לי להגיד מה נכון או לא. אתה מקווה שהכל יחזור לקדמות, מצד שני הראש של האנשים לא בכדורגל. קשה להגיד מה הכי טוב כרגע, אבל אני סומך על מי שלוקח את ההחלטות שיעשה הכי טוב עבור המדינה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button