כדורגל ישראלינבחרת ישראל

מיגל ויטור ודור פרץ לא יהיו בסגל לשווייץ, חלאיילי יפתח בהרכב?

כחלק כחלוקת הכוחות והרוטציה, גם קארצב, יחזקאל, גיל כהן וסתיו למקין מחוץ לסגל של חזן שייאלץ להסתדר גם ללא רוי רביבו המורחק. וגם: המחווה המיוחדת בדקה השביעית והביקור המרגש של עידן רייכל

אחרי ההפסד המתסכל 1:0 לקוסובו לפני שלושה ימים, נבחרת ישראל "תארח" הערב (רביעי, 21:45) בהונגריה את נבחרת שווייץ למשחק גורלי נוסף במוקדמות היורו. המאמן אלון חזן תירגל הרכב עם שבעה שינויים ב-11 כשמלבד נטע לביא, אלי דסה, עומרי גלזר ושון גולדברג, כל יתר שחקני ההרכב מהמשחק הראשון לא תורגלו. כמובן מי שיחסרו עוד הם רוי רביבו המורחק ושגיב יחזקאל הפצוע.

המאמן אלון חזן (אודי ציטיאט, באדיבות ההתאחדות לכדורגל)

ההרכב המשוער: עומרי גלזר, אלי דסה, רז שלמה, שון גולדברג, אופיר דוידזאדה, נטע לביא, מוחמד אבו פאני, רמזי ספורי, ענאן חלאיילי, עידן טוקלומטי, דור תורג'מן.

הסגל הסופי למשחק: דניאל פרץ, עומרי גלזר, יואב ג'ראפי, אלי דסה, שון גולדברג, רז שלמה, עופרי ארד, אבישי כהן, אופיר דוידזאדה, דן גלזר, נטע לביא, רמזי ספורי, גבי קניקובסקי, אוסקר גלוך, מוחמד אבו פאני, גדי קינדה, ערן זהבי, ענאן חלאיילי, שון וייסמן, תאי בריבו, עידן טוקלומטי, דור תורג'מן ודין דוד.

שחקני הנבחרת באימון (אודי ציטיאט, באדיבות ההתאחדות לכדורגל)

בתוך כך, הנבחרת תמשיך לקיים מחוות לזכר הנרצחים והנופלים במלחמה ולמען שחרור החטופים. לצד דקת הדומייה אשר תתקיים לפני שריקת הפתיחה, בדקה השביעית של המשחק השחקנים יוציאו בכוונה את הכדור מחוץ לתחומי המגרש, כאשר בזמן הזה כל הקהל אשר יגיע לאצטדיון בבודפשט יניף פוסטרים ושלטים של הילדים החטופים. בנוסף, כ-1,400 בלונים בצבעים כחול לבן ואדום יישלחו לשמיים. 

עידן רייכל נפגש עם הילדים (יח"צ פתאל)

בנוסף לאירוח של משלחת הילדים מפוני העוטף במלון לאורנדו בודפשט מרשת פתאל, יזמה רשת מלונות פתאל פנייה לזמר עידן רייכל שהתגייס מיידית לפרויקט בענווה, התנדבות והתרגשות רבה ואמר כי למען מטרה זו הוא מוכן לעשות כל שיידרש. בשעות הצהריים, הגיע רייכל למלון לאונרדו בודפשט והפתיע את חברי המשלחת שהתרגשו מאוד. הילדים כמובן יגיעו למשחקי הנבחרת מול שווייץ והונגריה בפלצ'וט.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button