כדורגל ישראליליגת העל

מחשש לאירוע אלימות: עשרות אוהדי מכבי חיפה נעצרו בת"א

אירוע אלימות חמור נמנע: היערכות המשטרה למשחק הערב (רביעי) בין מכבי תל אביב למכבי חיפה באצטדיון בלומפילד הובילה למעצרים של עשרות אוהדים של האלופה כשברשותם כלי תקיפה ואמצעים פירוטכנים.

אבוקות שתפסה המשטרה (דוברות המשטרה)

מדוברות המשטרה נמסר: "במסגרת היערכות המשטרה הערב לאבטחה ושמירה על הסדר הציבורי, במשחק שאמור להתקיים באצטדיון בלומפילד, אותרה קבוצה גדולה של אוהדים שהתארגנו ליד מתחם הרידינג בתל אביב, עם כלי תקיפה ואמצעים פירוטכנים, בכדי לתקוף על פי החשד אוהדים של הקבוצה היריבה.

השלל שתפסה המשטרה (דוברות המשטרה)

במשטרה הוסיפו: "לצערנו שוב אנו רואים חלק קטן של אוהדים שבאים למגרשים עם כוונות לעימותים ואלימות ולא צפייה במשחק כדורגל, הודות לפעילות נחושה של השוטרים הצלחנו לסכל ולמנוע אלימות במגרשים, לא נאפשר פגיעה וסיכון של אוהדים ונפעל באפס סובלנות כלפי מי שיפר את החוק".

השלל שתפסה המשטרה (דוברות המשטרה)

במשטרה סיכמו: "משטרת ישראל תפעל באפס סובלנות כלפי כל גילוי אלימות, אנו נפעל ביד קשה עם פורעי החוק ונמצה עימם את הדין עד תום. כלל העצורים ואמצעי התקיפה שנתפסו הועברו למשרדי החקירות במרחב איילון". כזכור, בשל מגבלות פיקוד העורף, רק כ-15 אלף איש רשאים להיכנס היום לבלומפילד, כ-1,4000 מתוכם אוהדים של מכבי חיפה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW