כדורגל ישראליליגת העל

מחר יתפרסם דו"ח שיחשוף רשמית את החובות של הפועל ת"א

מסמך ה-True Up של דלויט, שאמור לעמוד את החובות בפועל אל מול גובה החובות שהוערכו במעמד כניסת מינצברג כבעלים, יפורסם ביום ראשון. סכום החובות הכולל יעמוד על 25 מיליון ש''ח ולאחר קיזוזים שונים, 7-10 מיליון

מסמך ה-True Up של דלויט עבור הפועל תל אביב צפוי להתפרסם מחר (ראשון). זהו מסמך עליו הוסכם בחוזה המכירה של הקבוצה בין קבוצת מינצברג לקבוצת ניסנוב, במסגרתו שנה לאחר כניסתם של המינצברגים למועדון יערך בירור באשר לגובה החובות בפועל אל מול גובה החובות שהוערכו במעמד כניסתם לתפקיד.

בעלי הפועל ת"א, דייויד מינצברג (ישי נאמן)

על פי הדו"ח, לבעלות הקודמת של האדומים – בראשות האחים ניסנוב, משפחת תושב וזאב גרינברג – יהיה חוב של 7-10 מיליון ש"ח. הסכום הנ"ל נובע מ-25 מיליון ש"ח, מהם מפחיתים את מניות הבעלים הקודמים ו-8 מיליון ש"ח נוספים שנכנסו ממכירת אושר דוידה, דורון ליידנר ושי אליאס. הבעיה של הצדדים גדולה מסך החוב, היות וחוב כזה עוד יכול להיפתר אם כל אחד מהצדדים ירצה שזה יקרה ויסכים לוותר קצת כלכלית. בנוסף, החובות של הבעלות הנוכחית עומדים על כ-5 מיליון ש"ח.

שרון ניסנוב (ישי נאמן)

בתוך כך, אתמול הבעלים לשעבר של האדומים, מאיר תושב, הציע מתווה של פשרה לנציגיו של אדמונד ספרא, המיליארדר היהודי שרוצה לרכוש את הקבוצה. תושב הציע להפקיד בנאמנות 4.5 מיליון ש"ח ומנגד מינצברג יפקיד סכום דומה, הליך הגישור בין הצדדים יימשך במשך שבוע נוסף או שהצדדים ייכנסו לבוררות מחייבת שלאחריה יוחלט מי חייב כסף. בסיומו של ההליך, כל צד משלם/מקבל את חלקו. אלא שנציגיו של דייויד מינצברג, הבעלים הנוכחי, הבהירו כי ספרא לא יהיה חלק מהמו"מ בין מינצברג לבעלים הקודמים של הפועל תל אביב, ולמעשה המתווה שהציע תושב לא רלוונטי.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW