כדורעףענפים אחרים

מחר: הקלאסיקו של הכדורעף הישראלי בין האלופה לסגנית

אלופת המדינה ומחזיקת הגביע מכבי ת''א תארח מחר (שני, 20:50) את סגניתה בקאלסיקו של הכדורעף הישראלי. המאמן גל גלילי: ''בהתחשב במצב הכללי בארץ אנחנו בסך הכל בסדר. קשה לדעת למה לצפות''

קבוצת הכדורעף של מכבי יעדים תל אביב אלופת המדינה ומחזיקת הגביע תארח מחר (שני, 20:50) את סגניתה הפועל מטה אשר/עכו בקלאסיקו של הכדורעף הישראלי, במסגרת המחזור הרביעי בליגת העל.

מכבי יעדים תל אביב שיחקה עד כה שני משחקים העונה וניצחה בשניהם. הקבוצה חסרה בשלב זה, שניים משחקניה שיחזרו לארץ בסוף דצמבר, תחילת ינואר: סם בורגי המשחק בפורטוריקו ואדסון ולנסיה המשחק בצרפת.

המאמן גל גלילי (רינת ורדי, באדיבות מכבי יעדים תל אביב)

מאמן מכבי יעדים תל אביב גל גלילי אמר לקראת המשחק: "בהתחשב במצב הכללי בארץ אנחנו בסך הכל בסדר. קשה לדעת למה לצפות מכיוון שאנחנו בהרכב חסר. אנחנו מבצעים התאמות ונעשה כל שביכולתנו להגיע למשחק מחר במצב הטוב ביותר. צפוי לנו משחק קשה בעל אופי של יוקרה מקצועית".

גלילי הוסיף: "במעגלים האישיים לכל אחד בקבוצה יש קשר למשפחות המעורבות במלחמה ובמשפחות העוטף. הראש והלב של כולנו עם כוחות הביטחון, משפחות החטופים והמשפחות השכולות. אנחנו מחויבים לעשות את המיטב בכל מה שבכוחנו ובשליטתנו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button