כדורגל ישראליליגת העל

מחכים לך בבית: בית"ר מתגייסת למען החטוף רום ברוסלבסקי

כ-130 ישראלים חטופים עדיין מוחזקים ברצועת עזה, וזה הזמן להמשיך ולדרוש את שחרורם, ויותר מכך - לתת את הכתף ואת האהבה למשפחות. הערב (ראשון), לפני המשחק מול פ''ת, תארח בית''ר את משפחתו של הצעיר החטוף

בית"ר ירושלים תארח היום במהלך המשחק מול מכבי פתח תקווה (ראשון, 19:45, אצטדיון טדי) את משפחתו של רום ברוסלבסקי, צעיר בן 19 אשר היה מאבטח במסיבת "נובה" ברעים ונחטף ממנה לא לפני שהספיק לחלץ לא מעט אנשים שחבים לו את חייהם.

רום הוא בנם האמצעי של תמי ואופיר, אשר מתגוררים בפסגת זאב. אחיו הצעיר, זיו, משחק בקבוצת ילדים ב' צפון, אשר מחבקת אותו בתקופה הבלתי אפשרית הזאת. במהלך המסיבה הוא עזר לשתי בחורות שנפצעו, חילץ אותן, ולאחר מכן הכווין עוד ועוד מבלים שנסו על נפשם. הוא חזר על מנת לעזור לעוד אנשים ושם נתפס ונחטף לרצועת עזה.

רום היה אחד המאבטחים בפסטיבל המוזיקה "נובה" ביום שבת ה-7 באוקטובר. ניצולים מהפסטיבל מספרים שמרגע שהמחבלים חדרו, לרום היו כמה הזדמנויות לברוח ולהציל את עצמו אבל הוא נשאר כדי לעזור כמה שהוא רק יכול. חילק מים, חילץ גופות, קישר בין אנשים.

בצהריים, רום וחבריו מצאו מחסה. כשרום נתבשר שיש פצועים שצריך לחלץ, הוא וחבריו לא היססו. בשטח הפתוח, כשפיצוצים ויריות מסביבם, הם הצליחו לחלץ פצוע וחזרו למחבוא. רום התעקש לא לוותר על אף אחד ולו רק בשביל הסיכוי הקטן שיש עוד אנשים בין החיים. הוא יצא בשנית ללב התופת כדי להציל אותם. מטח יריות כבד תפס אותו באמצע ניסיון החילוץ והוא לא חזר למחבוא.

מבית"ר נמסר: "אחרי חזרתו מהשבי של איתי רגב, שאותו ואת משפחתו ליווה המועדון לאורך כל הדרך, אנו מקווים ומייחלים לגורל דומה – ובקרוב. כולנו תקווה כי רום יחזור אל חיק משפחתו ואנו נארח אותו כאן אצלנו בטדי".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button