כדורגל ישראלינבחרת ישראל

מחיר הכישלון: בניון סיים רשמית את תפקידו בנבחרת ישראל

אחרי הכישלון הגדול הן במוקדמות והן בחצי גמר פלייאוף העלייה ליורו, המנהל המקצועי מסיים את דרכו לאחר שנתיים בתפקיד. זוארץ: ''התוצאות מאכזבות, אך משוכנע כי יוסי עשה הכל להצלחת הנבחרת והכדורגל הישראלי''

יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ נפגש הערב (שלישי) עם המנהל המקצועי של הנבחרת הבוגרת יוסי בניון ועדכן אותו בהחלטתו על סיום ההתקשרות בין הצדדים. כזכור, ביום חמישי הובסה נבחרת ישראל 4:1 בצורה משפילה מול איסלנד בחצי גמר פלייאוף העלייה ליורו וגם לא הצליחה לסיים בשני המקומות הראשונים במוקדמות היורו, בבית שנחשב לנוח יחסית. בניון מונה לתפקיד לפני שנתיים וחוזהו בכל מקרה מסתיים ב-1 באפריל, כאשר הוא אמור לקבל שתי משכורות כפיצוי על כך שהאופציה לגביו לא מומשה.

שינו זוארץ: ''אירוע מביש, לא נקבל קריאות גזעניות באף מקום''
יו"ר ההתאחדות, שינו זוארץ (שאול גרינפלד)

שינו זוארץ מסר: "ישבתי עם בניון לשיחה בה דנו בדברים הטובים והפחות מוצלחים בקמפיין מוקדמות אליפות אירופה ובפלייאוף יורו 2024. התוצאה הסופית – אי העפלה – מאכזבת, אבל אני בהחלט רואה את הדברים החיוביים שהנחיל יוסי בנבחרת, משוכנע כי עשה כל שלאל ידו להצלחת הנבחרת והכדורגל הישראלי ואין לי ספק כי גם בעתיד יתרום מניסיונו ומיכולותיו להצלחות כחול-לבן. אני מודה לבניון על ההשקעה, על השותפות ועל התרומה, גם אם לא היה די בכל אלה כדי להעפיל ליורו 2024. יוסי היה ולעולם יהיה מקור גאווה לכדורגל שלנו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button