כדורגל ישראליליגיונרים

מחווה מרגשת של לביא לחטופים, יונייטד ספדה לאוהד שנרצח

קשר הנבחרת ואשתו הקימו מיצג שמטרתו לעורר מודעות ביפן לילדים שבשבי חמאס - בובות עם סרטים שחורים על העיניים הונחו לצד שלטי תמונות החטופים. השדים האדומים ערכו כבוד לאוהד יונתן רפפורט ז''ל

קשר נבחרת ישראל נטע לביא ואשתו שיר התגייסו למען החטופים וביחד עם עוד רבים, ישראלים ויפנים, הגיעו היום (ראשון) להפגין במרכז אוסקה ולדרוש את שחרורם. כחלק מהניסיון להעלות את המודעות, נרכשו עשרות בובות "פיקאצ'ו" שכוסו עיניהן, הודפסו עלונים עם שמות ותמונות החטופים והונפו דגלי ישראל. 

בפוסט שהעלה במשותף יחד עם אשתו שיר, כתב לביא: "מחכים לכם גם בצד השני של העולם, עם ישראל חי. ב-7 באוקטובר פרצו מחבלי חמאס לישראל והרגו 1,400 אזרחים חפים מפשע (בצורה הקשה ביותר שאתם יכול לדמיין). הם חטפו 230 ישראלים לעזה. 30 מהם ילדים! מגיל 9 חודשים עד 18. הם נלקחו ממיטותיהם. מהמקום הבטוח ביותר שלהם. חמאס הוא דאעש. עזרו לנו להביא אותם הביתה עכשיו, עמדו לצד ישראל. אנחנו מחכים לכם בצד השני של העולם".

למרות כל הביקורות הקשות נגד מועדוני הפרמייר ליג, יש גם מחוות לזכרם של הנרצחים באותו טבח שביצע ארגון הטרור חמאס בשבת השחורה של ה-7 באוקטובר. מתברר כי בתוכניית הדרבי נגד מנצ'סטר סיטי היום, מנצ'סטר יונייטד ספדה ליונתן רפפורט ז"ל, שנרצח בביתו בקיבוץ בארי כאשר הקריב את חייו במטרה להציל את שאר בני המשפחה.

בתוכנייה נכתב: "נוח על משכבך בשלום יונתן. מוקדם יותר החודש, קיבלנו חדשות טרגיות על הרצח של אוהד יונייטד, יונתן רפפורט. יונתן, הידוע בכינויו יוני, נרצח במהלך המתקפה של חמאס על קיבוץ בארי ב-7 באוקטובר. יונתן בן ה-41 נולד באי וייט לפני שעבר לישראל, והיה אבא לשני ילדים. 'הוא הקריב את חייו כדי להגן על יוסף (9) ועלמה (6)', אמר בילו חקלאי, מנהל ארגון האוהדים שלנו בישראל". 

"יונתן היה אוהד יונייטד נלהב וביקר באולד טראפורד פעמים רבות עם אביו עומר ואחיו דן ואדם. הוא היה אמור לקחת את בנו למשחק הראשון שלו אי פעם בחודש הבא. הזיכרון היפה שלו יישאר עם משפחתו, חבריו וכל קהילת הישראלים האדומים לנצח. התנחומים העמוקים שלנו הולכים עם משפחתו וחבריו של יונתן, כולל כל אוהדי יונייטד שהכירו אותו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button