כדורעףענפים אחרים

מושלמת: הפועל מטה אשר/עכו אלופת הסיבוב הראשון בכדורעף

הפועל מטה אשר עכו ניצחה את הפועל המעפיל/ מנשה/ עמק-חפר, הפועל כפר סבא גברה על הפועל רחובות, מכבי אשדוד ניצחה את מ.ס. עילבון ואילו מכבי יעדים תל אביב גברה על הפועל עירוני קריית אתא

היום התקיים המחזור התשיעי והאחרון בסיבוב הראשון של ליגת העל לגברים: הפועל מטה אשר/עכו ניצחה את הפועל המעפיל/ מנשה/ עמק חפר, הפועל כפר סבא גברה על הפועל רחובות, מכבי אשדוד ניצחה את מ.ס. עילבון ואילו מכבי יעדים תל אביב גברה על הפועל עירוני קריית אתא  

הפועל עירוני קריית אתא – מכבי יעדים תל אביב 3:0 (25:16, 25:17, 25:22)

המערכה הראשונה התחילה צמוד מאוד כאשר אף אחת מהקבוצות לא מצליחה לברוח לשנייה. גדו מקריית אתא בהנחתה העלה את קריית אתא ל- 13:12. בצ'קלה ממכבי תל אביב השווה בהנחתה.  לאחר הנחתה של מלמוד מקריית אתא וחסימה של גדו התוצאה עולה ל-17:15 לטובת קריית אתא. מכבי יעדים עם הנחתה של למברג עושה מהפך והפכת את התוצאהל-19:21. הצהובים כחולים מת לאביב שמרו על הפער הקטן בעזרתם של ולנסיה ופויר שעם שתי הנחתות מנצחים את המערכה הראשונה.

המערכה השנייה נפתחת ומהר מאוד מכבי יעדים תל אביב לוקחת את ההובלה עם שתי הנחתות של בצ'קלה שמעלה את התוצאה ל-5:13. חסימה של גדו מקריית אתא מצמצמת את התוצאה ל-8:15 אך סוקולוב עם הנחתה מעלה את התוצאה לטובת השחקנים של גל גלילי ל-10:19. זה היה פער שכבר היה קשה לקריית אתא לצמצם עד לסיום המערכה.

המערכה השלישית נפתחת וגם כאן מהר מאוד מכבי יעדים תל אביב עולה להובלה של 1:4 קריית אתא לא מוותרת ועם חסימה של מאירי מצליחה לצמק ל-4:3. אל שכאן מכבי תל אביב שמה גז ומעלה את היתרון ל – 9:15  . התל אביבים ממשיכים לשלוט במשחק ועם הנחתה של סוקולוב ואייס של בורגי  היא מעלה את התוצאה ל-10:18 הפער נשמר עד לסיום המערכה אותה ניצחה מכבי תל אביב.

במכבי יעדים תל אביב הצטיינו:  ולנסיה עם 19 נקודות ופויר עם 14 נקודות. בהפועל עירוני קריית אתא הצטיינו פירסוב עם 11 נקודות וקומזיץ עם 6 נקודות.

הפועל המעפיל/ מנשה/ עמק-חפר- הפועל מטה אשר עכו 3:0 (25:17, 25:17, 25:16)

הפועל מטה אשר עכו צלחה בהצלחה את המשחק מהערב מול הפועל המעפיל/עמק חפר מנשה. שלוש המערכות היו בשליטת מטה אשר/עכו שעדיין לא הפסידה ולו מערכה אחת העונה לכל אורך הסיבוב הראשון. המעפיל מצידה נמצאת בתחתית הטבלה עם ניצחון בודד העונה.

 הפועל כפר סבא – הפועל רחובות 0:3 (27:29, 21:25, 10:25)

משחק שמתחיל בשליטה מלאה של הפועל יואב כפר סבא במערכה הראשונה אך הפועל  רחובות מתאוששת בשתי המערכות הבאות ומתעוררת לשתי מערכות צמודות כאשר המערכה השלישית מוכרעת רק בשובר שיוויון מאוחר, כפר סבא מסיימת את הסיבוב הראשון בצורה מצויינת כשהיא עם חמישה ניצחונות (ארבעה מתוכם ברצף), רחובות שקועה עמוק למטה. בהפועל כפר סבא הצטיין במשחק איתמר פלג.

מאמן הפועל כפר סבא שגיא ברעם אמר בסיום המשחק: "סיימנו הערב את משחקי הסיבוב הראשון במקום הרביעי בליגה עם חמישה ניצחונות. אני חושב שהתגבשה פה חבורה מאוד מיוחדת של שחקנים מחויבים, שנהנים לשחק יחדיו. הגענו הערב למשחק ללא המנחית הראשי שלנו מארק רורה, שנפצע לפני כשלושה שבועות וידענו שיהיה לא פשוט לשחק בלעדיו. אני מקווה שהסיבוב השני יהיה לא פחות מוצלח מהראשון".

מכבי אשדוד- מ.ס. עילבון 0:3 (15:25, 20:25, 13:25)

ניצחון משכנע היום למכבי אשדוד על מ.ס. עילבון. המערכה הראשונה הייתה בשליטה של אשדוד כאשר עיילבון נתנה פייט במערכה השנייה, אך הפסידה אותה לבסוף. המערכה השלישית הייתה בשליטת המקומיים שמסיימת סיבוב ראשון עם ארבעה ניצחונות וארבעה הפסדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW