כדורגל ישראליליגת העל

מורוזוב: "חזרה לארץ? עדיין שוקל מה הצעד הכי נכון עבורי"

המגן היהודי-רוסי הוסיף: ''המצב רציני, רוצה לעשות החלטה שאני בטוח בה. אני כרגע במו''מ מול בית''ר ירושלים''. השחקנים חזרו לאימונים בסגל חסר, שלושה זרים טרם אישרו שיחזור לארץ - דני הוצ'קו, מיירון ג'ורג' ומיגל סילבה

בית"ר ירושלים הודיעה לזרים של הקבוצה לחזור לארץ, אבל בשלב זה עדיין ישנם סימני שאלה לגבי שלושה מהם – דני הוצ'קו, מיגל סילבה ומיירון ג'ורג', כאשר גם המגן היהודי גריגורי מורוזוב חושש לחזור וברוסיה אף מדווחים שהוא שוקל לבקש לעזוב. בינתיים, הבוקר (שישי) חזרו השחקנים להתאמן לאחר שהושג סיכום מול ברק אברמוב בנוגע לקיצוץ בשכר בשל המלחמה. הקפטן אופיר קריאף, שהתעמת השבוע עם יוסי אבוקסיס, עבר ועדת משמעת, נקנס וחזר לאימונים.

גריגורי מורוזוב עם גביע המדינה (ליאת אבשלומי)

מורוזוב בן ה-29, מגן יהודי-רוסי שהצטרף בינואר האחרון והעונה בישל שער אחד בשבעה משחקים, אמר בראיון ברוסיה: "התקבלה החלטה לחזור לאימונים ב-8 לחודש, אני עדיין לא בישראל. כדי לחזור לשם אצטרך עוד קצת זמן בשביל לקבל החלטה. אני עדיין שוקל מה יהיה הצעד הטוב ביותר עבורי, אני חושב מה לעשות. המצב רציני, הציפייה הייתה שהכל יסתיים מהר, אבל במציאות העניין נגרר. יש ניואנסים שמוקדם לדבר עליהם, אבל אני ממלא את כל ההתחייבויות שלי. עכשיו אני במשא ומתן עם הנהלת המועדון ונראה על מה נסכם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button