ג'ודוענפים אחרים

מוקי נקלע להפגנת תומכי חמאס ביפן, חליפת הג'ודו שלו נלקחה

הג'ודוקא הישראלי העלה סרטון בו הוא משתף את החוויה הלא נעימה, אחרי שנקלע להפגנת תומכי ארגון הטרור: ''ניסיתי להסביר להם שהם לא מבינים כלום, ואז החליפה שלי פשוט נעלמה''. פלצ'יק: ''לעולם אעמוד לצד ישראל''

תקרית חריגה ביפן: בזמן שנבחרת ישראל בג'ודו מקיימת מחנה אימונים במדינה, הג'ודאים נקלעו להפגנה פרו פלסטינית של תומכי חמאס בטוקיו, התעמתו איתם, והמפגינים חטפו משגיא מוקי את החליפה שלו ועליה דגל ישראל. למעלה מ-100 מפגינים, חלקם יפנים ואחרים תיירים, הפגינו נגד ישראל בצומת שבויה – אחד המקומות המרכזיים והמוכרים ביותר בבירת יפן.

מוקי סיפר על האירועים: "בוקר קשוח פה ביפן. אני אחרי אימון בוקר מתיש של עשרה קרבות. אחרי האימון אני הולך לאכול ומוצא את עצמי בדרך לאוכל בהפגנה של תומכי חמאס. כל כך עצוב לי לראות שהם בורים, שהם לא יודעים את המידע הנכון, שהם הולכים אחרי הזרם. מה שהם רואים במדיה, הפייק ניוז. ניסיתי להסביר ולהילחם על האמת בשביל מדינת ישראל וזה היה לי הרבה יותר קשה מהאימון, זה התיש אותי, אבל אנחנו לא נוותר להם".

הג'ודוקא הוסיף: "רציתי לחזק את כל מי שעושה את זה יום יום, אין לנו ארץ אחרת. כחלק ממה שהם עשו, הם פשוט חטפו לי את החליפה וברחו. לא הבנתי איפה החליפה שלי. אבל אני אמשיך לעמוד ולייצג את מדינת ישראל, כי אין לנו ארץ אחרת, אני גאה במדינה שלי ובעם שלי וגאה בכל מי שנלחם בשבילנו בצבא, שעושה הכל כדי שנהיה מוגנים. כוחות הביטחון תודה לכם, ואני בזירה הבינלאומית אמשיך לייצג את ישראל בכבוד". 

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button