כדורגל ישראלינבחרת ישראל

מוקדמות היורו ושלב העילית: מה מחכה החודש לנבחרות הצעירות?

גיא לוזון פרסם את רשימת השחקנים למשחקי מוקדמות יורו 2025 עד גיל 21 מול פולין וגרמניה. טוקלומטי, אליאסי, פיינגולד, מדמון ופודגוראנו בפנים. קאסה ובן הרוש בסגל של נבחרת הנוער שתשחק בשלב העילית

סגל הנבחרת הצעירה למשחקים מול פולין וגרמניה (21.3 ו-26.3, שני המשחקים יערכו בגרמניה בשל מצב המלחמה בישראל) במוקדמות אליפות אירופה 2025 וסגל נבחרת הנוער לשלב העילית לאליפות אירופה (נורבגיה, בוסניה ומונטנגרו) נקבעו היום (רביעי) סופית לאחר ישיבות משותפת של הצוותים בראשות המנהל המקצועי של הנבחרות הצעירות, בוני גינצבורג. סגל הנבחרת הבוגרת יפורסם מחר.

המנהל הטכני של הנבחרות הצעירות בוני גינצבורג: "3 נבחרות ייצוג שלנו משחקות בחלון הבינ"ל הקרוב – הבוגרת, הצעירה והנוער. יחד עם המנהל המקצועי של הבוגרת, יוסי בניון, הוסכם כמובן כי הבוגרת תצרף לסגל לטובת פלייאוף יורו 2024, בתקווה ובאמונה להעפלה היסטורית, כל שחקן שתרצה".

בוני גינצבורג (ההתאחדות לכדורגל)

גינצוברג הוסיף: "כידוע, לא מעט שחקנים כמו חלאיילי, תורג'מן, רביבו, גלוך ואחרים היו יכולים מבחינת הגיל להיות חלק מהנבחרת הצעירה אבל בזכות התקדמותם האישית ואמון הצוות המקצועי של הבוגרת בהם הפכו לחלק אינטגרלי מהנבחרת הלאומית. גיא לוזון, מאמן הצעירה, שחרר את ליאור קאסה, ניב יהושע ונעם בן הרוש לטובת נבחרת הנוער שמתמודדת על העפלה לאליפות אירופה. הנבחרת הצעירה משלמת מחיר מקצועי מתוך ראיה כוללת ואני מעריך את שיתוף הפעולה של גיא בנושא".

המנהל הטכני הבהיר: "כמובן שלקראת אולימפיאדת פריס, אליה העפלנו בעקבות ההצלחה האדירה וחצי גמר היורו, יעמדו לרשות הנבחרת הצעירה כל השחקנים שהמאמן יבחר למשימה הלאומית. אני משוכנע כי סגל נבחרת הנוער, יחד עם אופיר חיים, יכול להוביל אותנו להשתתפות נוספות באליפות אירופה עד גיל 19 ולעוד הישג שהכדורגל הישראלי כולו יוכל להתגאות בו".

סגל הנבחרת הצעירה
שוערים:
ניב אליאסי, תומר צרפתי, מאור ארליך.
הגנה: רועי אלימלך, עילי פיינגולד, נועם מלמוד, הדר פוקס, יונתן מולדר, רותם משה קלר, טל ארצ'ל.
קישור והתקפה: עומר סניור, סוף פודגוראנו, איינאו פרדה, בסאם זערורה, רוי נאווי, רן בנימין, עדי יונה, אמיר גנאח, אלעד מדמון, מוחמד אבו רומי, עידן טוקלומטי, סתיו נחמני, אוהד אלמגור.

ליאור קאסה מול גבי קניקובסקי (ישי נאמן)

נבחרת נוער א' של ישראל (עד 19), בהדרכתו של אופיר חיים, תחל בשבוע הבא בנורבגיה את שלב העילית לאליפות אירופה 2024. להלן המשחקים: ישראל – בוסניה (20.3), מונטנגרו – ישראל (23.3), נורבגיה – ישראל (26.3). הנבחרת שתסיים בראשות הבית תעפיל לאליפות אירופה, שתתקיים החל מה-15 ביולי בצפון אירלנד.

סגל נבחרת הנוער
שוערים:
דור בנימיני, אופק מליקה.
הגנה: גיא דזנט, שביט אלגבי, אבי תורג'מן, ניקיטה סטוינוב, מאור ישילירמק, נועם בן הרוש.
קישור והתקפה: ליאור קאסה, עידו כהן, ניב יהושע, ירין לוי, לירן חזן, עידו עולי, אניס פוראת עיאש, כארם זועבי, אורי עזו, יהודה בלאי, עומר דהן, סייד אבו פרחי.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button