יורו 2024כדורגל עולמי

מומחי ה-Winner קבעו: אנגליה הפייבוריטית לזכייה ביורו 2024

זכייה של האנגלים - סגנית אלופת אירופה - תניב יחס של פי 3, אחריה צרפת עם יחס של פי 4 וגרמניה עם יחס של פי 5. וגם: איזה יחס תקבלו על זכייה שנייה ברציפות של איטליה או זכייה סנסציונית של נבחרת אלבניה?

יורו 2024 ייצא לדרך הערב (שישי, 22:00) במפגש בין גרמניה לסקוטלנד והשבוע נחשפו יחסי הזכייה בתחרות על פי המועצה להסדר ההימורים בספורט. ב-Winner פרסמו את היחסים של משחק הטופ – כלומר מי תזכה בטורניר – וקבעו שאנגליה היא הפייבוריטית לזכייה, עם יחס של 3.0.

אם אתם חושבים שאנגליה לא תניף את גביע אירופה לראשונה בתולדותיה, אז הבאה בתור ברשימת המועמדות היא סגנית אלופת העולם צרפת, מי שנחשבת לפייבוריטית כמעט קבועה לזכות שקיבלה יחס 4 לזכייה. אחריה מגיעה המארחת גרמניה עם יחס של 5 וספרד ופורטוגל קיבלו יחס 7 לזכות.

אם תהיתם איפה מדורגת אלופת אירופה המכהנת איטליה, אז הסקוואדרה אזורי מקבלת יחס של 12. אחריה בלגיה על שלל כוכביה המתבגרים, עם יחס של 14. אם ברצונכם להפתיע, כמו שעשו דנמרק ב-1992 או יוון ב-2004, אז אולי כדאי להמר על פולין שמקבלת יחס 100. ואם אתם מאמינים שדווקא אלבניה תוכל ללכת עד הסוף תקבלו יחס של פי 300.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW