דרום אמריקהכדורגל עולמי

מומחי ה-Winner: ארגנטינה פייבוריטית לזכייה בקופה אמריקה

הקיץ הולך ומתחמם, והלילה מגיע הקופה אמריקה, כנראה הטורניר האחרון של ליאו מסי. ארגנטינה פייבוריטית לזכייה בטורניר עם יחס של 2.25. אחריה, כמובן, ברזיל, עם יחס של 2.8, ואורוגוואי עם יחס של 5

אל הקיץ הספורטיבי הגדוש יצטרף הלילה (בין חמישי לשישי) טורניר הקופה אמריקה שיתקיים בארה"ב, במשחק הפתיחה בין הזוכה בטורניר הקודם, ארגנטינה, לקנדה.

כרגיל, העיניים נשואות אל הקרב הגדול על היבשת, בין ארגנטינה לברזיל. הפעם, בנוסף לקרב היוקרתי, ייפרדו כנראה חובבי הכדורגל הדרום אמריקאי מליאו מסי, שבשבילו זה הקופה אמריקה האחרון. 

ב-Winner פרסמו את היחסים למשחק הטופ, על הזוכה בטורניר, וקבעו כי ארגנטינה פייבוריטית עם יחס של 2.30. אחריה, צמודה, ברזיל, עם יחס של 2.8 לזכייה בטורניר. במקום השלישי בתמונת הסיכויים אורוגוואי, עם יחס של 5.

קולומביה עם יחס של 9.0 מקסיקו עם יחס של 10, וארה"ב עם יחס של 11 סוגרות את רשימת הפייבוריטיות. ואם חשקה נפשכם בסימון הפתעה גדולה, אז זכייה סנסציונית של בוליביה, ג'מייקה או פנמה יעניקו לכם יחס של פי 100.

בקרב על מלכות השערים לאו מסי פייבוריט לזכייה עם יחס של 3.5 ואחריו ויניסיוס עם יחס של 5.0 ודארווין נונייז עם יחס של 5.5.

אבל לצד הקופה אמריקה גם טורניר היורו ממשיך הערב עם משחק ענק, אולי הגדול ביותר בשלב הבתים – איטליה נגד ספרד.

לפי מומחי ה-Winner, הספרדים פייבוריטים לניצחון עם יחס של 2.05. ניצחון איטלקי זוכה ליחס של 3.35, ותיקו – 3.1. המבקיע הראשון במשחק צפוי להיות אלברו מוראטה הספרדי שזוכה ליחס של 4.50, ואחריו ניקו ויליאמס ולאמין יאמל שזוכים ליחס של 7.0

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW