יורו 2024כדורגל עולמי

מומחי הווינר קובעים: אנגליה וספרד פייבוריטיות לזכייה ביורו

רגע לפני רבעי הגמר, ב-Winner פרסמו את היחסים המעודכנים וקבעו כי אנגליה פייבוריטית לזכייה עם יחס של 3.8, אחריה ספרד עם יחס של 4, וגרמניה וצרפת עם יחס של 4.5. ומי הפייבוריטית במשחק בין ספרד לגרמניה?

יורו 24 מגיע לשלב רבע הגמר, וב-Winner פרסמו היום (רביעי) את היחסים המעודכנים למשחק הטופ, מי זוכה ביורו. למרות ביצועים חלשים מהצפוי, אנגליה עדיין פייבוריטית לזכייה עם יחס של 3.8. אחריה ספרד עם יחס של 4, ובמקום השלישי גרמניה וצרפת, עם יחס של 4.5. מיד אחריהן מגיעה פורטוגל, עם יחס של 5 והולנד עם יחס של 6. שוויץ, עם יחס 10, וטורקיה, שזוכה ליחס 30, משלימות את הרשימה.

בווינר פירסמו גם את היחסים למשחקי רבע הגמר שייערכו בסוף השבוע, כשבמוקד המפגש בין 2 הנבחרות הטובות ביותר עד כה בטורניר, ספרד וגרמניה. לפי מומחי ה-Winner המשחק צפוי להיות שקול, כשספרד פייבוריטית מעט עם יחס של 2.55. גרמניה זוכה ליחס של 2.6 לניצחון ב-90 דקות, ותיקו – 3.

במשחק השני ביום שישי, שגם הוא שווה גמר, צרפת פייבוריטית במעט לניצחון על פורטוגל, עם יחס של 2.2. ניצחון של פורטוגל ורונאלדו זוכה ליחס של 3.15, ותיקו, שישלח את הקבוצות להארכה  ואולי לפנדלים – 2.9.

במשחקי רבע הגמר בשבת, אנגליה פייבוריטית לניצחון מול שוויץ ב-90 דקות עם יחס של 2.15. השוויצרים זוכים ליחס של 3.45 לניצחון ב-90 דקות, ותיקו – 2.85. במשחק האחרון ברבע הגמר בשבת זוכה הולנד ליחס של 1.55 לניצחון. טורקיה המפתיעה מקבלת יחס של 5.2 לניצחון ב-90 דקות, ותיקו – 3.65.

בקרב על מלכות השערים קבעו בווינר שקודי גאקפו ההולנדי, שכבש 3 שערים עד כה, הוא הפייבוריט לזכייה בתואר מלך השערים עם יחס 3.5. הארי קיין וקיליאן אמבמאפה אחריו עם יחס של 5. אחריהם קאי האברץ הגרמני זוכה ליחס של 6, וכריסטיאנו רונאלדו, עדיין בלי שער ביורו, זוכה ליחס של 20.  

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW