יורו 2024כדורגל עולמי

מודריץ': "לא הזמן לדבר על פרישה", ספאלטי זעם על השחקנים

הקפטן הקרואטי כבש פחות מדקה אחרי שהחמיץ מהנקודה הלבנה והפך לכובש המבוגר בתולדות היורו, אך איטליה השוותה ל-1:1 בדקה ה-90+8 ועלתה לשמינית הגמר. סיכומו של ערב דרמטי במיוחד באצטדיון של לייפציג

ההבדל בין העפלה לשמינית הגמר להדחה כמעט ודאית מהיורו של קרואטיה, היה תלוי בניצחון שלה אמש (שני) על אלופת אירופה המכהנת איטליה. הכל היה מוכן כבר לחגיגות שלה, אלא ששער של מאתיה זקאני בדקה ה-98 קבע 1:1 ושלח את איטליה לשלב הבא ברגע האחרון ולמפגש מול שווייץ ביום שבת בברלין. בגיל 38 ו-239 ימים לוקה מודריץ' הפך לכובש המבוגר ביורו, פחות מדקה אחרי שג'יאנלואיג'י דונארומה הדף פנדל שלו, אך לבסוף גם זה לא הספיק לקרואטים מול אלופת אירופה. במסיבת העיתונאים הוא אמר: "זה לא הזמן לדבר על פרישה מהנבחרת עכשיו".

מאמן איטליה לוצ'אנו ספאלטי, בטורניר הראשון שלו על הקווים, אמר לאחר המשחק: "צריך להאמין עד השנייה האחרונה, לא משנה אם אתה משחק טוב או רע. אנחנו צריכים לתקן ולבדוק מה לא עובד, כי דברים לא הגיוניים קורים במשחקים שלנו. צריכים לקחת את מה שיש לחבר'ה האלה ולהציב אותם בעמדה שהם יוכלו לתת את המיטב. עברנו בצדק, עכשיו נראה מה יהיה במשחקים הבאים. מבחינת איכות המשחק אנחנו מתחת לרמה, אם אנחנו עושים מעט אנחנו משיגים מעט".

ספאלטי הוסיף: "לפעמים אנחנו חושבים על התוצאה שאנחנו רוצים להשיג, מגיעים בלי אמונה שאנחנו יכולים לנצח כי תיקו זה מספיק. צריכים לעשות יותר, אנחנו מתחת לסטנדרט שלנו. במחצית הראשונה היו לנו כמה איבודים שלא היו אמורים לקרות, אנחנו צריכים להשתפר, יש לנו שחקנים שיש להם את האיכות לשחק טוב יותר. ברור שהאיכות בקישור עושה את ההבדל, ז'ורז'יניו, ניקולו בארלה. ניקולו פאג'ולי שיחק טוב, ריקרדו קלאפיורי היה ברמה גבוהה בכל רחבי המגרש. יש לנו את היכולת, צריכים לעשות יותר".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW