כדורגל ישראלינבחרת ישראל

מה הוביל לשינוי? נחשפה השיחה מחדר ההלבשה מול רומניה

אחרי פיגור במחצית במשחק החוץ בבוקרשט, המאמן חזן שוחח עם השחקנים בחדר ההלבשה והנבחרת סיפקה לאחר ההפסקה את אחת המחציות הטובות שלה מזה שנים בדרך ל-1:1 חשוב בחוץ. צפו בתיעוד המיוחד

נבחרת ישראל תפגוש מחר (שלישי, 21:45) את נבחרת בלארוס במחזור השישי של מוקדמות היורו ותרצה כמובן לנצח כדי לעשות עוד צעד משמעותי בדרך לאליפות אירופה שתתקיים בקיץ בגרמניה. יותר מיממה לפני המשחק, חשפה ההתאחדות לכדורגל תיעוד מיוחד מהשיחה בחדר ההלבשה בהפסקת המשחק מול רומניה. החבורה של אלון חזן הייתה בפיגור 1:0 למרות יכולת טובה ולאחר אותה שיחה, סיפקה את אחת המחציות הטובות ביותר של הנבחרת מזה שנים בדרך ל-1:1 חשוב בבוקרשט.

השוער עומרי גלזר, שחטף שער באשמתו, נשמע אומר: "חבר'ה, בואו נהיה חזקים, אנחנו יותר טובים". אחריו נשמע מנור סולומון בדברים ברורים: "אנחנו יותר טובים מהם ואתם זוכרים מה היה נגד אלבניה. המשחק נגד אלבניה היה יותר קשה ובסוף ניצחנו. אנחנו יכולים לעשות כל דבר". דור פרץ אמר: "צריך לחזור מפה, לא קרה כלום".

המאמן אלון חזן הפנה את תשומת הלב למי שיכבוש לאחר מכן את שער השוויון, אוסקר גלוך: "אוסקר, תסתכל אליי, אם תוריד את הראש על איבודי כדור אתה יודע מה יקרה? אתה תקבור את הראש באדמה. אם אתה מאבד כדור, מה אכפת לך לבוא להיות במשחק? להיות בתוך המשחק, להיות בקו השני, לברוח, לקבל את הכדור ואז להסתובב עם הפנים שנוכל לעשות משהו".

חזן הוסיף ואמר לשחקנה בן ה-19 של רד בול זלצבורג: "אם איבדת כדור עכשיו צריך לשחק יותר רגוע? לא, איבדת כדור אז תשחק יותר אגרסיבי, יותר חד. לא אכפת לי שתאבד כדור אבל שאני אראה את אוסקר מאבד כדור, ולא סתם ילד שעולה על המגרש".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button