יורו 2024כדורגל עולמי

מהלך מבורך: הטוטו יארגן צפיות פומביות ביורו עבור החיילים

לקראת טורניר אליפות אירופה שייפתח בגרמניה בסוף השבוע, הטוטו יסדר ללוחמים אירועי צפייה במשחקים המרכזיים. וגם: האפליקציה החדשה לטובת המנחשים שיכלול יותר נתונים וסטטיסטיקות, יותר הגנה על הלקוחות

המועצה להסדר ההימורים בספורט התמקדה בחודשים האחרונים בהכנות קדחתניות לקראת הטורניר הגדול של הקיץ – יורו 2024 שיפתח ביום שישי בגרמניה, במשחקן של גרמניה נגד סקוטלנד. מלבד טורניר היורו צפוי קיץ 2024 להיות גדוש באירועי ספורט גדולים כדוגמת: הקופה אמריקה בארה"ב והמשחקים האולימפיים בפריז, אשר אמורים לרכז המון עניין בקרב לקוחות ה-Winner.

כחלק מההיערכות השיק לאחרונה הטוטו פיתוחים חדשים באתר ובאפליקציה לשיפור חוויית הלקוח, והפעם שמו בטוטו דגש מיוחד על תחום "משחקים באחריות" וקידום כלים לשיפור הגנת הלקוח. כך לדוגמה הוטמעו כלים חדשים להגבלה עצמית של סכומי המשחק,  כלי בקרה לזיהוי אובדן שליטה, קמפיין שאלונים למשחקים באחריות, ועוד. גם בנקודות המכירה מתכוון הטוטו להגביר במהלך תקופת היורו את היקף הבקרות שהוא מבצע באמצעות לקוחות סמויים בתחום המכירה לקטינים, ומכירה בהקפה. 

שבתאי צור (צילום: ראובן שוורץ, יח"צ)

בטוטו סגרו במהלך השנה האחרונה עשרות תחנות שנתפסו בפעילות סמויה שיזם הטוטו מוכרות לקטינים. האפליקציה והאתר המשודרגים כוללים מלבד ממשק חדש, קל ונוח יותר לשימוש, גם מספר פיתוחים חדשים, וביניהם: עמוד משודרג עם היצע רחב יותר של המלצות וסטטיסטיקות של המשחקים; שדרוג אמצעי האבטחה בתחומי אבטחת מידע והגנת הפרטיות; בנוסף, התווספה אפשרות לצ'אט מהיר עם שירות הלקוחות; בטוטו מתחייבים לזמני תגובה מהירים ביותר. בנוסף, שודרג אזור התחנות באפליקציה, המאפשר למשתתפים לשלוח טופס בתחנות ללא שימוש בטפסי נייר.

לאורך טורניר היורו יעלה הטוטו קמפיין רחב בכל אמצעי המדיה – טלוויזיה, רדיו, אינטרנט ורשתות. בנוסף, יציע הטוטו אפשרויות הימור חדשות ופרסים אטרקטיביים יותר ללקוחות. כמו כן ייפתח מחזור של Winner עולמי מיוחד בפתיחת שלב הבתים של הטורניר; ויתבצעו עדכונים יומיומיים על משחקי הטופ, לניחוש זהות אלופת הטורניר, מלך השערים, ראשי הבתים, ועוד. בנוסף לחידושים המקצועיים, הטוטו, בצוותא עם ערוצי ספורט 1, יקים אולפן מיוחד וישדר משחקים מובילים של הטורניר בלייב מבסיסי צה"ל, כהוקרה על פעילות החיילים וכוחות הביטחון.

מאיר ברדוגו (צילום יח"צ)

יו"ר הטוטו, שבתאי צור: "במסגרת הפיתוחים החדשים שמנו השנה דגש מיוחד על תחום הגנת הלקוח בהיבטים שונים של משחקים באחריות, אבטחת מידע והגנת הפרטיות. דווקא לפני היורו אנו רואים חובה להדגיש בפני הציבור את החשיבות של משחק אחראי ומבוקר".

מנכ"ל הטוטו, מאיר ברדוגו: "בצל התמשכות הלחימה בישראל זה עומד להיות יורו שונה מכל מה שהכרנו, אבל אנחנו נשתדל שהוא יהיה מוצלח ככל האפשר. דווקא בעת הזו הציבור בישראל זקוק לספורט יותר מתמיד, ולכן אנו נביא הפעם את שידורי המשחקים גם לחיילים בשירות סדיר ומילואים בבסיסים".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW