כדורגל ישראליליגה לאומית

מהלך מבורך: בני יהודה תאשר כניסה חינם ללוחמים ולוחמות

בקבוצה משכונת התקווה הודיעו כי לוחמים ולוחמות בסדיר ובמילואים יוכלו להיכנס ללא עלות בכל משחקי הבית בבלומפילד: ''גאים בכם, מצדיעים לכם ואוהבים אתכם''. התנאי יהיה כמובן הצגת תעודת לוחם עם תעודת זהות

בני יהודה פספסה את העלייה לליגת העל במחזורים האחרונים של העונה בליגה הלאומית ובזמן שבמועדון נערכים לקראת העונה הקרובה בליגת המשנה, במועדון הכריזו על מהלך מבורך שבמסגרתו תהיה כניסה חינם ללוחמים ולוחמות במשחקי הבית של הקבוצה. הכניסה תהיה בכפוף להצגת תעודת לוחם ותעודת זהות בתוקף.

מהכתומים נמסר בהודעה רשמית: "מועדון הכדורגל בני יהודה תל אביב מצדיע ללוחמים וללוחמות! מאז פרוץ מלחמת חרבות ברזל באותה שבת ארורה, המועדון 'התגייס' למטרת פעילות ועשייה, לאורך כל העונה פעל עבור הנצחת הלוחמים הנופלים, ביקר פצועים, שמר על קשר עם משפחות שכולות, ליווה ואימץ משפחות חטופים ולקח חלק פעיל באופן רציף במאבק להחזרתם".

עוד נכתב: "בעונת המשחקים הקרובה, הוחלט בהנהלת המועדון להתיר כניסה חינם ללוחמים וללוחמות בסדיר ובמילואים בכל משחקי הבית של הקבוצה העונה באצטדיון בלומפילד – בהצגת ת.ז ותעודת לוחם בתוקף בקופות האצטדיון ביום המשחק. גאים בכם, מצדיעים לכם ואוהבים אתכם | שנדע ימים טובים יותר, כולנו מייחלים להחזרת כל החטופים, יחד עם עדן ירושלמי ואלכס דנציג אוהדי הקבוצה".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW