ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

מדליית כסף לנבחרת הקוואד של ישראל באליפות העולם

טניס בכיסאות גלגלים: אחרי ארבעה ניצחונות רצופים באליפות העולם שבפורטוגל, הנבחרת סיימה שנייה כשהפסידה 2:0 להולנד. יו''ר הוועד הפראלימפי רצאבי: ''ההישג הוא גאווה לעם ישראל והשראה לרבים''

במשחקי היחידים בדרגת הנכות הגבוהה (קוואד) בגמר אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים בפורטוגל, נוצחה היום (שבת) הנבחרת בתוצאה 2:0 ע"י נבחרת הולנד. לאחר ארבעה ניצחונות רצופים, נוצחו נועם גרשוני וגיא ששון במשחק הגמר מול נבחרת הולנד שדורגה ראשונה באליפות.

נועם גרשוני עם המדליה (אבי לחיאני)

גרשוני נוצח על ידי סם שרודר בן ה-23, המדורג שני בעולם, בתוצאה 6:4, 6:1. גיא ששון נוצח במשחק השני בתוצאה 6:2, 6:2 ע"י נילס וינק בן ה-18, המדורג ראשון בעולם. האליפות התנהלה במתכונת גביע דיוויס, ובשל שני הניצחונות של ההולנדים ביחידים לא היה צורך במשחק הזוגות. נבחרת הקוואד כללה את נועם גרשוני, עילי חיות ויוסי סעדון מבית הלוחם תל אביב וגיא ששון מאילן ספיבק רמת גן. המאמנת היא עופרי לנקרי.

יו"ר ההתאחדות לספורט נכים, רו"ח אהוד רצאבי, אמר: "אנחנו כמערכת העוטפת ותומכת בספורטאים בכל ימות השנה, גאים מאוד במדליית הכסף ומודים לטניסאים, למאמנת והצוות המקצועי. הישגיהם של הטניסאים הם גאווה גדולה לכל עם ישראל. כל הצלחה שלהם בארץ או בחו"ל מהווה השראה לרבים, עם מגבלה או בלעדיה. הם מוכיחים שוב ושוב שאין מגבלה העוצרת אותם בדרך לצמרת העולמית".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button