ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

מדליית כסף לנבחרת ההתעמלות האמנותית בגביע העולם במילאנו

הישג נהדר לנבחרת הישראלית שסיימה במקום השני אחרי איטליה בקרב-רב בגביע העולם במילאנו. דריה אטמנוב חזרה מפציעה והעפילה לגמרים בחישוק ובאלות. המתעמלת הבכירה של ישראל שישית בקרב-רב

מתעמלות הנבחרת הקבוצתית זכו הערב (שבת) במדליית הכסף בקרב-רב והעפילו גם לשני הגמרים, לאחר שסיימו עם סך של 69.4 נקודות בקרב-רב (35.9 תרגיל חישוקים, 33.5 תרגיל משולב). הנבחרת זכתה לציון זהה לנבחרת איטליה אשר דורגה במקום הראשון, כאשר התיקו הוכרע על פי ציוני הביצוע של הנבחרות.

הנבחרת הקבוצתית כוללת את אופיר שחם (עירוני נתניה), דיאנה סברצוב (מכבי תל אביב), הדר פרידמן (מכבי מקפת פתח תקוה), ליזה בנצ'וק (הפועל ראשון לציון רמת אליהו), רומי פריצקי (מכבי תל אביב), שני בקנוב (מכבי חיפה).

דריה אטמנוב (הפועל רמת אליהו ראשון לציון, מאמנת – איילת זוסמן, עוזרת מאמנת – אידה מיירין) העפילה לגמר החישוק מהמקום הרביעי עם 33.85 נקודות, ולגמר האלות מהמקום החמישי עם 32.6 נקודות. אטמנוב סיימה עם סך של 126.9 נקודות בקרב-רב (6). עדי כץ (מכבי תל אביב, מאמנת – אלה סמופלוב, עוזרת מאמנת – אלונה קושבצקי) סיימה עם סך של 118.8 נקודות בקרב-רב (26).

הנבחרת הישראלית מתחרה בהובלתה של המאמנת הלאומית הראשית איילת זוסמן, יחד עם המאמנות אלה סמופלוב (אשר יוצאת לתחרות כשופטת בקטגוריה קבוצתית), נטשה סטיפנובה; עוזרות המאמנות לינוי אשרם, אידה מיירין, ואלונה קושבצקי; מנהלת הנבחרת הקבוצתית נטשה אסמולוב השופטת רגינה דוידוב והמעסה רוני שחורי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW