ענפים אחריםשחייה

מדליית ארד לשלי בובריצקי ואריאל נשיא בגמר הדואט הטכני

הישג מרשים בשחייה אומנותית: מדליית ארד שנייה לשלי בובריצקי ואריאל נשיא באליפות אירופה שנערכת בבלגרד. השתיים זכו השבוע בארד גם בדואט החופשי. נשיא: ''שמחות לייצג את המדינה שלנו בכבוד מסביב לעולם''

שלי בובריצקי ואריאל נשיא זכו היום (שישי) במדליית ארד שניה באליפות אירופה בשחייה אומנותית המתקיימת בבלגרד – הפעם בגמר הדואט הטכני. המדליה הזו מצטרפת למדליית הארד ההיסטורית בה הן זכו השבוע בדואט החופשי.

השתיים, שייצגו את ישראל בעוד פחות מחודש וחצי במשחקים האולימפיים בפריס, הציגו תרגיל שזיכה אותן ב-243.6250 נקודות והעניק להן את המקום השלישי. בדיוק כמו בפודיום של הדואט החופשי השבוע – הצמד ההולנדי זכה במדליית הזהב עם 260.6567 נקודות והבריטיות עם מדליית הכסף (256.7184).

שלי בובריצקי ואריאל נשיא מאושרות (פאביו צ'טי, איגוד השחייה)

זו המדליה השנייה בהיסטוריה של הדואט באליפויות אירופה, שתיהן כאמור באליפות זו בבלגרד, לאחר ששלוש פעמים זכתה ישראל במדליה בתרגיל הקבוצתי. המאמנות שליוו את בובריצקי ונשיא הן סבטה בלכר ואנה טרס.

המאמנת סבטה בלכר: "אני מאוד מרוצה מהתוצאות. ההולנדיות והבריטיות זכו במדליות בתרגילי הדואט באליפות העולם האחרונה. אנחנו ביצענו תרגיל עם רמת קושי גבוהה, הבנות הפגינו טכניקה טובה, והצלחנו לעבור את היווניות שאחת מהן הייתה אלופת עולם. אנחנו עם הפנים לאולימפיאדה – בעוד שבועיים נשתתף בסופר-פיינל, שם נציג את התוכנית החדשה שלנו לקראת המשחקים האולימפיים ונגביר את קצב העבודה".

שלי בובריצקי ואריאל נשיא (פאביו צ'טי, איגוד השחייה)

שלי בובריצקי אמרה: "אנו מאוד נרגשות מהתוצאה. בתרגיל הטכני הייתה תחרות יותר קשה על הפודיום ואנחנו מאוד שמחות שהצלחנו לבצע את דרגת הקושי שהגענו איתה ולהבטיח את המקום השלישי".

אריאל נשיא הוסיפה: "‏מאוד מאוד מתרגשות ממדליית הארד – זה הישג שיא עבורנו ועבור הענף. שמחות לייצג את המדינה שלנו בכבוד מסביב לעולם".

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW