ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

מדליית ארד לעדי מילוא באליפות העולם בגלישת רוח עד גיל 21

הישראלית ממועדון השייט אילת קטפה מדליה ראשונה שלה בתחרות בין לאומית, כשסיימה במקום השלישי: ''ברור שרציתי צבע אחר, אבל זו תזכורת לשאיפות שלי''. וגם: התוצאות של שאר הישראלים

עדי מילוא, בת ה 19 מהמועדון השייט אילת, זכתה היום (ראשון) במדליית הארד באליפות העולם בגלישת רוח עד גיל 21. זו המדליה הראשונה של מילוא אי פעם בתחרות בין לאומית.

מילוא זינקה לגמר אל מול גולשות מצרפת ואיטליה ופתחה יפה, כאשר היא מובילה בהקפה של המצוף הראשון. לקראת המצוף השני ביצעה הצרפתיה תמרון שהביא אותה להובלה, בעוד מילוא נדחקת עד למקום השלישי, והסטטוס קוו נמשך עד לקו הסיום.

מילוא החלה את התחרות מצויין והובילה לאורך שלושת הימים הראשונים, אך יום לפני סיום המוקדמות ירדה למקום השני. ביום האחרון סדרת שיוטים מצויינים החזירו אותה להובלה ולהבטחת הכרטיס לגמר, כאשר היא עוקפת את המתחרה מגרמניה על חודה של נקודה.

"פעם ראשונה שלי על הפודיום בתחרות בין לאומית ואני מאושרת" אמרה מילוא לאחר התחרות. "ברור שקיוויתי לצבע אחר של מדליה, אבל מבחינתי זו תזכורת לשאיפות שלי ולמקומות אליהם אני רוצה להגיע".

גם בתחרות הגברים הגיע נציג ישראלי לשיוטי המדליות, כאשר דניאל בסיק תשתש מסיים את המוקדמות במקום העשירי ומעפיל לרבע הגמר. תשתש לא הצליח לסיים את המקצה באחד משני המקומות הראשונים, המובילים לחצי הגמר, וסיים את התחרות במקום השביעי הכללי.

כל תוצאות נבחרת ישראל:
עדי מילוא (1), דניאל בסיק תשתש (7), עידו פומרנץ (14), גור לביא פרג (25), אלון פרטוש (44)

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button