אתלטיקהענפים אחרים

מדהים: בלסינג אפריפה זכה במדליית הזהב ב-200 מטרים

אליפות אירופה עד גיל 23: שיאן ישראל, שסיים ראשון בחצי הגמר, השיג 20.67 שניות במקצה הגמר ורשם ניצחון היסטורי - שנה לאחר שהוכתר לאלוף אירופה לנוער

אלוף אירופה כחול לבן: בלסינג אפריפה הוכתר היום (ראשון) לאלוף אירופה עד גיל 23 בריצה ל-200 מטרים. שיאן ישראל במרחק הזה חצה כאמור ראשון את קו הסיום בתוצאה של 20.67 שניות.

בכך, אפריפה ממכבי תל אביב – חניכו של יגאל בלון – מוסיף לעצמו עוד תואר מכובד, אחרי שהוכתר לאלוף העולם לנוער במרחק הזה בקיץ 2022. כזכור, שיאן ישראל סיים מוקדם יותר היום ראשון במקצה הראשון של חצי הגמר עם תוצאה של 21:14 שניות.

בלסינג אפריפה עם המאמן יגאל בלון (איגוד האתלטיקה בישראל)

מנכ"ל איגוד האתלטיקה, גל לוי: "בלסינג התחיל את העונה עם פציעה שפגעה בהכנה העונתית שלו. לאט לאט הוא ויגאל השלימו פערים והוא עמד במטרה כמו ספורטאי מקצוען. עתידו עוד לפניו! זאת מדליה חשובה מאד להמשך. בעוד חודש נראה אותו מתמודד מול הספרינטרים הטובים בעולם על הבמה הגדולה בעולם- אליפות העולם בבודפשט".

לוי הוסיף: "אנו באיגוד האתלטיקה, יחד עם אגודת מכבי תל אביב ובהובלת המאמן יגאל בלון, נמשיך לסייע לבלסינג בכל מה שיידרש שימשיך ללכת קדימה ולפתח קריירה של ספרינטר מהמובילים בעולם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button