כדורגל ישראליליגת העל

מאסון: "לא חושב שאשאר בישראל, המטרה – קבוצה בצרפת"

המגן הימני של מכבי ת''א התייחס לעתידו בריאיון בצרפת וחשף: ''תכננתי בכל מקרה לעזוב בקיץ 2024, אבל בגלל המלחמה כנראה שאאלץ להקדים את התוכניות. אני רוצה לשחק בצרפת או בליגה אחרת באירופה''

בצל המלחמה שכפה ארגון הטרור חמאס על ישראל ופרצה ב-7 באוקטובר, קבוצות ליגת העל מתקשות להחזיר את כל הזרים לקראת החידוש המתוכנן של ליגת העל בסוף השבוע הקרוב. מגן מכבי תל אביב איבן מאסון התראיין היום (שלישי) ל-"Le Club" בגוואדלופ והתייחס לעתידו, כאשר למרות דבריו שהוא לא חושב שיישאר בישראל, הוא בדרכו לסרביה לחבור לקבוצה לקראת משחקיה מול זוריה ובריידבליק בקונפרנס ליג.

איבן מאסון בפעולה (מכבי ת"א, האתר הרשמי)

מאסון אמר בראיון: "היינו במקום הראשון עד שהמלחמה עצרה את הכל. היום אני בגוואדלופ. הוציאו את הזרים מהמדינה, בגלל המצב הביטחוני מאז שהתחילה המלחמה ולכן אני חושב שלא אשאר במכבי תל אביב. המטרה שלי היא למצוא קבוצה בליגה הצרפתית או בליגה אחרת באירופה. זה מה שתכננתי ביוני 2024, אבל זה הולך לקרות מוקדם יותר. בכל מקרה, המטרה שלי היא להתמקם מחדש באירופה".

המגן הימני דיבר גם על המעבר למכבי תל אביב: "הקשר הראשוני היה עם הסוכן שלי. הוא דיבר איתי על זה ולא ממש התלהבתי ללכת לשם, קל וחומר במצב הנוכחי. לבסוף, הסכמתי בגלל הפרויקט הספורטיבי. תנאי המחייה מזכירים קצת את גוואדלופ. הכל טוב שם, הקבוצה משחקת באירופה בכל שנה".

איבן מאסון עם הכדור (מכבי ת"א, האתר הרשמי)

מאסון בן ה-24 הצטרף הקיץ לצהובים בניסיון למלא בהצלחה את תפקיד המגן הימני אחרי עזיבת אנדרה ז'ראלדש. הוא מושאל למכבי תל אביב מסנט אטיין הצרפתית, כאשר בעונה שעברה שיחק בפ.צ פריס מליגת המשנה, והעונה הוא פתח בכל חמשת משחקי הליגה של הצהובים בישראל. הוא כבש שער אחד יפהפה במסגרת הקונפרנס ליג. כזכור, את מכבי תל אביב עזב הקיץ גם מאור קנדיל – שעבר למכבי חיפה, אבל אבישי כהן מבית"ר ירושלים הוחתם כגיבוי לעמדת המגן הימני.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button