כדורגל ישראלינבחרת ישראל

מאמן הנוער אופיר חיים נבחר לככב בקמפיין של בנק הפועלים

לאחר ההיסטוריה שעשה עם הנוער במונדיאליטו, המאמן יוביל את הקמפיין החדש של המרכז לצמיחה פיננסית, שיעודד התנהלות כלכלית נכונה גם בחופשת הקיץ. חיים: ''יש שם ים של תכנים בחינם לכל המשפחות בישראל''

אופיר חיים, מאמן נבחרת הנוער של ישראל בכדורגל שעשה היסטוריה ויחד עם שחקניו הגיע לחצי הגמר במונדיאליטו וזכה במקום השלישי, הצטלם לקמפיין פרסומי חדש של המרכז לצמיחה פיננסית מבית בנק הפועלים. חיים נבחר להוביל את קמפיין הקיץ החדש של המרכז לצמיחה פיננסית.

מטרת הקמפיין היא לעודד התנהלות כלכלית נכונה גם בחופשת הקיץ וחינוך הילדים להעריך את הכסף – במיוחד בחופשת הקיץ בחודשים יולי-אוגוסט בהם ההוצאות הכלכליות של משפחות בישראל עולות בצורה דרמטית. המסר המרכזי של הקמפיין אותו מוביל חיים הוא: "כל הורה הוא המאמן של הנבחרת הביתית שלו וכל משפחה יכולה לשפר את מצבה הפיננסי אם תאמץ כלים להתנהלות פיננסית נכונה".

אופיר חיים בקמפיין של בנק הפועלים (רוסקו רז)

בקמפיין נוכל לראות את אופיר חיים, בשלל סיטואציות שמוכרות לכולנו מהחיים: ילדים שרוצים ללכת לשלל הופעות ואטרקציות, קניות מנופחות של מצרכים לבית בחופש הגדול, תכנון חופשה משפחתית ועוד. אבל כמו כל מאמן מוצלח, לאופיר יש פתרונות וטקטיקות, הכל בעזרת המרכז לצמיחה פיננסית. או כמו שאופיר אומר: "יש שם ים של תכנים, חדר בריחה פיננסי לכל המשפחה, ואפילו ליווי אישי למשפחות, וכל זה בחינם, לכל המשפחות בישראל".

המאמן אופיר חיים מביא לקמפיין את סגנון האימון יוצא הדופן שלו שהחדיר בשחקנים מוטיבציה באמצעות קירבה, אחדות וחברות. אופיר ריגש את כל מדינת ישראל כשלאורך הדרך ובמיוחד בטורניר המונדיאליטו שיתף במסע שלו כאבא לאור בן ה-22, צעיר עם צרכים מיוחדים, ונתן לכולנו הצצה איך הוא מתמודד עם אתגרים של הורות "מיוחדת", מסע שהפך אותו למאמן טוב יותר.

מנהלת המרכז לצמיחה פיננסית, רנין מורדי: "המרכז לצמיחה פיננסית הוקם לפני ארבע שנים ומהווה בית של למידה, הדרכה, ידע וכלים לצמיחה פיננסית, עבור כל מי שרק מעונין בכך ובחינם! מתוך תפיסה  שכל אחד – בין אם הוא אדם פרטי, משפחה או עסק – יכול לשפר את התנהלותו באופן שיסייע לו להגשים את שאיפותיו, אם רק יעמדו לרשותו הידע והכלים הנחוצים. באתר המרכז, תוכלו לקרוא וללמוד על הנושאים שמעניינים אתכם במיוחד, ואף להירשם להרצאות שרלוונטיות עבורכם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW