כדורגל ישראליליגת העל

מאוויס צ'יבוטה שהה עם נבחרת קונגו ברעידת האדמה במרוקו

קשר הפועל ת''א שהה עם חבריו לנבחרת במרקש, בעת רעידת האדמה הלילה שבה נהרגו לפחות 800 בני אדם: ''היה לילה ממש מפחיד וטראומתי, הרגשתי שהולך לקרות משהו רע. התחלנו לרוץ בלי לדעת איך זה ייגמר''

רעידת אדמה בעוצמה 6.8 בסולם ריכטר הכתה הלילה (בין שישי לשבת) וגרמה עד כה ליותר מ-800 הרוגים וכ-200 פצועים קשה. מי ששהה במרקש, מרכז תיירותי מבוקש שמרוחק כ-70 ק"מ ממוקד הרעידה, הוא שחקן הפועל תל אביב מאוויס צ'יבוטה ששוהה עם נבחרת קונגו לקראת המשחק נגד גמביה במוקדמות אליפות אפריקה.

צ'יבוטה עדכן במהלך הלילה על רעידת האדמה באינסטגרם ובסטורי שהעלה עדכן על המצב עם צילום מסך ואמוג'ים של תסכול ותפילה. בהמשך, שחקנה של הפועל תל אביב גם העלה סרטון ובו הוא מתעד במרקש את חבריו לנבחרת בערב רעידת האדמה, כשגם בסטורי הזה הוא הביע תמיכה עם אמוג'ים המביעים עצב. הרעידה עצמה התרחשה בסביבות 01:00 בלילה שעון ישראל.

בהמשך סיפר צ'יבוטה על הלילה שעבר עליו: "כשזה קרה היינו בחדרים והתחלנו להתארגן לשינה. דיברתי עם אשתי ואז התחילה רעידת אדמה. יצאנו מהר מהחדרים ונפגשנו במרכז המלון, כולם ישנו בחוץ. זה היה ממש מפחיד. הרגשתי שהולך לקרות משהו רע, אתה מתחיל לרוץ ולא יודע איך זה ייגמר ולאן אתה הולך. אחר כך התחלנו לשמוע על האסון הנורא וההרוגים. אני בסדר, אבל זה היה לילה טראומתי. מפחיד מאוד".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW