כדורגל ישראליליגת העל

לראשונה מאז המלחמה: אושרה כניסת אלף איש לאצטדיון באשדוד

אחרי מספר שבועות שבהם כל המשחקים באצטדיון הי''א נערכו בדלתיים סגורות, אישר ראש העירייה יחיאל לסרי את חזרת האוהדים ליציעים, גם אם באופן חלקי בלבד. המבחן הראשון: סיבוב ח' בגביע

עיריית אשדוד החליטה היום (שלישי) שהקהל חוזר למגרשים לראשונה מאז המלחמה: 1,000 איש באצטדיון הי"א, 500 איש במגרשי רובע ב'. המשמעות: שלושה משחקים יתקיימו עם קהל – מ.ס אשדוד מול עירוני טבריה בי"א, עירוני אשדוד נגד הפועל חיפה ואדומים אשדוד מול הפועל מורמורק בסינתטי.

מעיריית אשדוד נמסר: "היום התקיים סיור באצטדיון ה-יא׳ ובמגרש הכדורגל בפארק בן גוריון ברובע ב׳, ע״י מנכ"ל רשות הספורט, יורם אסף, מפקד היקל"ר סא"ל ישי כתפי, ומהנדס מחוז דרום רס"ן שי באשה, כדי לבדוק את קיבולת הצופים האפשרית עפ״י ״הכי מוגן שיש אשדוד״, באופן שיעניק רמת ביטחון גבוהה לאוהדים בזמן אזעקה וירי טילים".

עוד נמסר: "לאחר בחינת המגרשים, ראש העיר הנחה לקבל המלצתם לאשר להכניס כמות מצומצמת של 1000 אוהדים באצטדיון ה-יא׳ ו-500 אוהדים במגרש הכדורגל ברובע ב׳. כמות האוהדים תיבחן בהמשך בהתאם להתפתחויות והערכת רמת האיום הרקטי.

בעירייה סיכמו: "על פי הנחיות פיקוד העורף, במקרה של ירי רקטי לעבר אשדוד יתבקשו הצופים בי"א לשכב על רצפת הטריבונה, ואלו של רובע ב' להיכנס אל מתחת לטריבונה". בעירייה הבהירו כי בטחון הצופים והצופות הוא מעל הכל, וקראו לצד הרצון לאפשר הנאה ממשחקי הכדורגל גם להקפיד על הוראות פיקוד העורף המצילות חיים.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button