ספורט מוטוריענפים אחרים

לקראת פתיחת עונת 2024: שמיר אופטיקה מחדשת את השותפות

שמיר אופטיקה מחדשת את השותפות המוצלחת עם קבוצת הפורמולה BWT Alpine F1 Team. המשך שיתוף הפעולה מאפשר לקבוצת F1 Team BWT Alpine גישה לטכנולוגיה מובילה בעולם בתחום העדשות האופטיות

שמיר אופטיקה, מפתחת עדשות אופטיות מובילה בעולם וחלק מקבוצת EssilorLuxottica, חידשה את ההסכם עם קבוצת F1 Team BWT Alpine ותמשיך להיות שותפתה בתחום האופטיקה. המשך שיתוף הפעולה מאפשר לקבוצת F1 Team BWT Alpine גישה לטכנולוגיה מובילה בעולם בתחום העדשות האופטיות, ומסמן מחויבות של שני הצדדים להמשך השותפות המוצלחת שהחלה לפני כ-3 שנים.

קבוצת F1 Team BWT Alpine הכניסה לשימוש מספר יוזמות וטכנולוגיות שפותחו במעבדות הראייה של שמיר. חברת האופטיקה, מקיבוץ שמיר שבגליל העליון, מהווה מרכיב חיוני בהערכת הצרכים הייחודיים של הקבוצה לביצועי ראייה מתקדמים על הכביש, בהתאמת עדשות מדויקות לנהגי המרוצים לצורך ראייה מיטבית על מסלול המרוצים ובאספקת ציוד בטיחות מתקדם.

כתוצאה משיתוף הפעולה המקצועי בין אלפין לשמיר אופטיקה, בשנה החולפת שמיר השיקה את עדשות SHAMIR DRIVER INTELLIGENCE™. מדובר בעדשות ייעודיות לנהיגה, שפותחו בהליך מתמשך של מחקר ופיתוח אינטנסיבי, שכלל בין היתר אינספור מדידות באמצעות אלמנטים של AI, בדיקות ותהליך תשאול של נהגי מרוצים ונהגים רגילים וניתוח הממצאים באמצעות ביג-דאטה.

קבוצת אלפין 1 (באדיבות שמיר אופטיקה)

עדשות אלו מספקות שדה ראייה רחב וברור במיוחד וניגודיות צבע משופרת, עוזרות לנהגים להסתגל לשינויים באור, מפחיתות עייפות עינית ומשפרות את זמן התגובה, מה שמוביל לביצועים משופרים על הכביש.

David Gendry, סמנכ"ל ומנהל מסחר ראשי בקבוצת F1 Team BWT Alpine & וסמנכ"ל תקשורת המותג Alpine: "אנו נרגשים להרחיב את שיתוף הפעולה שלנו עם שמיר, שותפינו להרחבת הגבולות הטכנולוגיים, ומצפים להמשך העבודה המשותפת הכוללת מצוינות בתחום הראייה ופתרונות מתקדמים".

מנכ"ל שמיר אופטיקה, יגן משה: "אנו גאים להמשיך את השותפות שלנו עם קבוצת F1 Team BWT Alpine ומצפים להמשיך ולפתח יכולות טובות עוד יותר בתחום הראייה יחד עם הקבוצה. שיתוף הפעולה המתמשך שלנו מאפשר לשמיר לפרוץ גבולות, לפתח מוצרים פורצי דרך ולהגשים את התשוקה לחדשנות. השותפות הנפלאה, במיוחד בתחום שבו ביצועים הם חזות הכל וכל 0.1% יכול להכריע את הכף, משתלבת עם החזון של שמיר – שהוא שיפור איכות החיים על ידי שיפור יכולות הראייה".

סמנכ"ל טכנולוגיה בשמיר אופטיקה, זוהר קצמן: "המהנדסים שלנו נרגשים להמשיך לעבוד עם BWT Alpine F1 Team. זהו שיתוף פעולה שמצית את הדמיון שלנו ומעורר חדשנות לצד יצירתיות. המשימה שלנו היא לספק יכולת ראייה מושלמת בכל התנאים, להתאים פתרונות ראייה אישיים לשותפים שלנו ב-Alpine F1 ולשפר את הביצועים והבטיחות של הקבוצה – גם בתנאים הקיצוניים של תחרות פורמולה 1. מדובר בשותפות דו-כיוונית, מכיוון שהנתונים שנאספים מחברי הקבוצה מנותחים ומשתלבים במאגר הנתונים שלנו שמוביל בסופו של דבר לפיתוח עדשות מדויקות יותר, ביניהן Driver Intelligence™".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW