ענפים אחריםענפים נוספים

לקראת פריס: הקשת האולימפי איתי שני הצטרף למכבי ת"א

שני (25), שייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בטוקיו 2020 כישראלי הראשון בכל הזמנים במשחקים האולימפיים בענף זה, ינסה לעשות היסטוריה ולהגיע גם בקיץ לפריס: ''מרגיש שאני בידיים הכי טובות''

הקשת האולימפי איתי שני (25), שייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בטוקיו 2020 כישראלי הראשון בכל הזמנים במשחקים האולימפיים בענף זה, ניב פרנקל ומיכאלה משה, שלושתם חברי נבחרת ישראל יחד עם כ-20 ספורטאים מצטיינים בענף, הצטרפו למחלקת הקשתות של מכבי תל אביב.

בין הקשתים והקשתות שהצטרפו למועדון, עשרה ספורטאים חברי הנבחרות הצעירות של ישראל. לצוות המקצועי של מכבי תל אביב הצטרף גם המאמן יורי יוגב שיעבוד יחד עם המאמן סטאס טרואפולסקי והמנהל האדמיניסטרטיבי יגאל לויטס.

מימין: ניב פרנקל, מיכאלה משה ואיתי שני (צילום: באדיבות מכבי ת"א)

עם הצטרפותו למכבי תל אביב אמר איתי שני: "מהרגע הראשון אני וחברי מרגישים שמכבי תל אביב זה בית חם, בית המעניק לנו רוח גבית. אני מרגיש שאני בידיים הכי טובות שיש. מכבי תל אביב הוא מועדון ספורט המשקיע בטיפוח ספורטאים מגיל צעיר ולא בכדי הפך בשנים האחרונות למועדון הספורט ההישגי והמצליח ביותר בישראל. אני גאה להשתייך למועדון הגדול הזה וללבוש את החולצה הצהובה".

בעיצומה של שנה אולימפית עושה איתי שני מאמצים גדולים להשיג את הכרטיס למשחקים האולימפיים השניים שלו בקריירה – פריס 2024. יש לו עוד שתי תחרויות מטרה: אליפות אירופה במאי 2024 בגרמניה ותחרות ההזדמנות האחרונה ביוני בטורקיה. במקביל, הוא, כמו חברו במכבי תל אביב ניב פרנקל ושלושה קשתים אחרים עושים מאמצים להשיג את הכרטיס לתחרות הקבוצתית במשחקים האולימפיים.

נזכיר שאת הכרטיס למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020 השיג שני בתחרות ההזדמנות האחרונה, כשלושה שבועות לפני פתיחת המשחקים. בטוקיו, גילה שני יכולת טובה והגיע לשמינית הגמר.

היו"ר דורון שיטרוק (באדיבות מכבי ת"א)

יו"ר אגודת מכבי תל אביב, דורון שיטרוק, אמר לאחר הצטרפותם של הקשתים למועדון: "אגודת מכבי תל אביב המפעילה 18 ענפי ספורט בהם פעילים כ-3500 ספורטאים וספורטאיות בכל הגילאים, דוגלת בהרחבת התשתיות של הספורט התחרותי וההישגי בישראל ואני שמח על הצטרפות הקשתים לשורותינו. המטרה של מכבי תל אביב, להמשיך להיות אגודת הספורט מספר 1 בישראל בהישגים ובמספר הספורטאים והספורטאיות שיופיעו בנבחרות ישראל בכל הגילאים ובכמה שיותר ענפים".

שיטרוק הוסיף: "כשמונה חודשים לפני פתיחת המשחקים האולימפיים בפריס 2024, על פי ההערכות המקצועיות במשלחת האולימפית של ישראל יכללו 10-12 ספורטאים וספורטאיות ממכבי תל אביב ועל כך גאוותנו הגדולה כיוון שהמועדון שלנו הוא ספק הספורטאים הגדול ביותר של המשלחת האולימפית של ישראל לאירוע השיא בספורט העולמי. במקביל, אנחנו עובדים לקידום וטיפוח ספורטאים צעירים נוספים בדרך ללוס אנג'לס 2028".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW