אתלטיקהספורט אולימפיענפים אחרים

לפני פריס: גזצ'או יוסף, מאמן נבחרת הריצות הארוכות, התפטר

כמעט חמישה חודשים לפני המשחקים האולימפיים, המאמן הודיע על החלטתו בשל ''חילוקי דעות מקצועיים''. מנכ''ל איגוד האתלטיקה: ''הטיימינג - מספר חודשים לפני האולימפיאדה - בעייתי, בקרוב נחליט לגבי הצוות המקצועי''

144 ימים לפני המשחקים האולימפיים בפריס: גזצ'או יוסף, המאמן הלאומי של נבחרת הריצות הארוכות, ביקש לסיים את תפקידו בעקבות חילוקי דעות מקצועיים.

מאיגוד האתלטיקה נמסר: "לפני כעשרה חודשים הוחלט באופן רשמי לעבור לשיטה של נבחרת לאומית, כשצוות האימון שקיבל את המושכות היה גזצ'או יוסף וזוהר זימרו, בעוד דן סלפטר ואיתי מגידי האחראים על הפיקוח של התוכניות המקצועיות וליווי צמוד לנבחרת. בימים הקרובים האיגוד יחליט על איוש הצוות המקצועי. זוהר זימרו ימשיך בתפקידו וכמובן שדן סלפטר ואיתי מגידי ממשיכים כרגיל בליווי המקצועי".

כידוע, נבחרת המרתון של ישראל נחשבת לאחת מהנבחרות החזקות באירופה ובשנתיים האחרונות זכתה להצלחות רבות כמו מדליית הזהב הקבוצתית ההיסטורית באליפות אירופה 2022, מדליית הכסף של מארו טפרי ומדליית הארד של גשאו איילה באותה תחרות, ומדליית הכסף ההיסטורית של טפרי באליפות העולם האחרונה בבודפשט. כמו כן, רק לפני כשבועיים גשאו איילה קבע שיא ישראלי חדש מדהים לריצת מרתון- 2:04:53 שעות- והיה לישראלי הראשון שיורד מתחת ל-2:05 שעות בריצה המפרכת.

באיגוד הודו לגזצ'או על עבודתו ותרומתו ומאחל לו המון בהצלחה בהמשך הדרך. מנכ"ל איגוד האתלטיקה, גל לוי: "איגוד האתלטיקה מכבד את החלטתו של גזאצ'ו יוסף לסיים את תפקידו. לצערנו הרב, הטיימינג של החלפת מאמן לאומי מספר חודשים לפני המשחקים האולימפיים הוא בעייתי,אבל בימים הקרובים האיגוד יחליט לגבי הצוות המקצועי של נבחרת הריצות הארוכות ויוציא הודעה מסודרת בנושא".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button