ענפים אחריםענפים נוספים

לפני יום המוקדמות האחרון: גולשי הקייט יצליחו להגיע לפריס?

גולשי הקייט הישראלים ממשיכים לעשות את הנדרש ומחזקים את מקומם בין חמש המדינות שיבטיחו את הכרטיס למשחקים האולימפיים. נותרו עוד שני שיוטים וכן שיוט המדליות בשישי. כל התוצאות של הישראלים

יומה השלישי של תחרות ההזדמנות האחרונה בשייט, המתקיימת בהייר, המשיך בסימן השיפור של גולשי הקייט במאבק על הכרטיס לפריס. היום (שלישי) נערכו שלושה שיוטים, כאשר דור זרקה מסיים את כולם בעשירייה הראשונה ועולה למקום השישי, תוך שהוא עוקף את חברו לנבחרת, זוהר חרובי.

בתמונת המאבק על הכרטיס האולימפי הנבחרת היא החמישית במניין הנבחרות התמודדות על חמשת הכרטיסים האחרונים לפריס. לפני זרקה נציגים מבריטניה, פולין, יוון וארה"ב, כאשר נותרו עוד שני ימי שיוטי מוקדמות ושיוטי המדליות ביום שישי, בהם ינסו הישראלים לפחות לשמור על מיקומם.

בדגם ה-49er ירד היום הצוות של טל שדה ועילי ראובני מהמקום השמיני למקום ה-11, בעוד הצוות של מאור עבו וים ורטהיים רושם יום טוב ומזנק מהעשירייה השנייה עד למקום ה-12. כרגע הישראלים הם המדינה השמינית, כאשר בתחרות מחולקות רק שלוש קווטות. בדגם הנשים ה-49er FX מתדרדרות נויה ברעם וסער תמיר ארבעה מקומות עד למקום ה-15, ומתרחקות מהאפשרות להשגת הכרטיס.

תמר שטיינברג (צילום: איתן קתאלי)

בתחרות הפתוחה, שם משתתפים הישראלים שכבר הבטיחו את מקומם במשחקים האולימפיים, מובילה תמר שטיינברג את תחרות גלישת הרוח בדגם ה-IQ פויל באופן מבטיח. שטיינברג סיימה את שני שיוטי היום במקומות 3,1 והיא ביתרון 11 נקודות על פני גולשת מפולין. אצל הגברים תום ראובני מתייצב במקום השני בתחרות, והוא מפגר בנקודה אחת בלבד אחרי גולש אוסטרלי.

ניתאי חסון ונועה לסרי שומרים גם היום על המקום השישי בדגם סירות ה-470, אחרי שיוטים במקומות שבע ו- 22. תוצאת השיוט השני נמחקה ממאזנם, שכן הם זכאים לזרוק את תוצאת השיוט הגרוע ביותר שלהם.

בתחרות הפנימית על הכרטיס לפריס בנבחרת סירות ה-ILCA7 יום השיוטים הנוכחי בסימן שיפור למאור בן הרוש, שאחרי פתיחת תחרות חלשה מאוד, עולה היום כמעט 20 מקומות, עד למקום ה-32, בעוד עומר ורד וילנצ'יק נמצא במקום ה-53.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW