כדורגל ישראליליגת העל

לפני חזרת ליגת העל בסופ"ש: מ.ס אשדוד גברה 0:2 על חולון

במשחק ההכנה האחרון לקראת החזרה, הקבוצה מהנמל ניצחה משערים של בוטאקה ואברג'יל. טימותי אוואני, אבנעזר ממאטה ומרטין אנדזי עדיין לא חברו לקבוצה, כאשר לגבי שני הראשונים הבעיה טכנית בלבד

מ.ס אשדוד ניצחה היום (שני) 0:2 את ירמיהו חולון מליגה א' במשחק האימון האחרון לפני חזרת ליגת העל. שלו הרוש בישל לג'ורדן בוטאקה את השער הראשון במשחק שהתקיים בחולון. את השער השני כבש רביד אברג'יל ששחרר בעיטה מדויקת מתוך הרחבה וקבע את תוצאת המשחק.

הרכב מ.ס אשדוד: אריאל הרוש, זוהר זסנו, עוביידה חטאב, קלארק רוברטסון, דויד קופרמן, שלו הרוש, ג'ורדן סבן, לוקאס סלינאס, ג'ורדן בוטאקה, אליה גטהון, רביד אברג'יל.

בנושא אחר, באשדוד עדיין סופרים שלושה זרים שטרם הצטרפו לקבוצה. חשוב לציין שאיש מהזרים לא אמר שהוא לא מגיע לארץ בשל המצב הביטחוני, אבל עדיין הקבוצה לא קיבלה מהפגרה הארוכה את טימותי אוואני, אבנעזר ממאטה ומרטין אנדזי.

מבין השלושה, אוואני וממאטה אמורים להגיע ב-48 השעות הקרובות, אחרי שהבעיה לגביהם הייתה טכנית ונוגעת לאשרות שלהם. לעומת זאת, לא ברור מה יעלו בגורלו של אנדזי, שבהתחלה אמר שהוא לא מגיע בגלל האירועים בארץ וכעת טוען שהוא פשוט חולה וצריך להיות בהשגחה רפואית. 

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button