כדורגל ישראליליגת העל

לפני הדרבי: המשטרה תפסה ציוד שנגנב ממחסני מכבי חיפה

המשטרה עדכנה כי שני אוהדים נעצרו ביום ראשון טרם כניסתם לשטח האצטדיון ועל פי החשד, בתיק שלהם ציוד שנגנב לפני כשנה וחצי מאוהדי מכבי חיפה. במקביל לציוד, האוהדים נתפסו גם עם אמצעי פירוטכניקה

במהלך בידוק האוהדים טרם הכניסה לשטח אצטדיון סמי עופר בחיפה לקראת משחק הדרבי החיפאי שהתקיים שלשום (ראשון), עוררו שני אוהדים את חשדם של השוטרים ובבדיקה שערכו, איתרו השוטרים עשרות אמצעי פירוטכניקה, ובנוסף ציוד עידוד החשוד כגנוב שהוסלקו בתוך תיק שהיה ברשותם.

אבוקות ורימוני עשן שנתפסו ביום ראשון (דוברות המשטרה)

מדוברות המשטרה נמסר: "שני החשודים (22,31), תושבי קריית ים וחיפה, נעצרו והועברו לחקירה בתחנת חיפה, אשר בסיום החקירה הם נכלאו. בתום דיון שנערך בעניינם אתמול בבית משפט השלום בחיפה, הורה בית המשפט על שחרורם בתנאים מגבילים של איסור כניסה לאצטדיון סמי עופר לתקופה של 15 ימים. החקירה נגדם נמשכת".

אוהדי הפועל חיפה (אליאב אוזן)

במשטרה הדגישו: "משטרת ישראל רואה בחומרה כל אירוע של הפרת הסדר הציבורי ונוהגת באפס סובלנות מול מפרי הסדר הציבורי באירועי ספורט. משטרת ישראל תמשיך לפעול על מנת למנוע מקרים אלו ותפעל בכל הכלים העומדים לרשותה כדי להעמיד את המעורבים לדין". נזכיר כי לפני כשנה וחצי נפרצו מחסני ציוד של אוהדי מכבי חיפה באצטדיון סמי עופר ואוהדי הפועל לקחו על כך אחריות.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button